خدمات بیمه ای موسسه سلامت پارسیان از جمله بیمه درمان تکمیلی ، تخفیف کارت و … ارتباطی با شرکت بیمه پارسیان ندارد و نزد این شرکت فاقد اعتبار است.

بیمه درمان تکمیلی و تخفیف کارت موسسه سلامت پارسیان

خدمات بیمه ای موسسه سلامت پارسیان از جمله بیمه درمان تکمیلی پارسیان ، تخفیف کارت و … ارتباطی با شرکت بیمه پارسیان ندارد و نزد این شرکت فاقد اعتبار است.

در چندروز اخیر تماس‌های متعددی توسط هم‌میهنان عزیزمان با موضوع کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تخفیف کارت بیمه و بیمه درمان تکمیلی انفرادی اجباری بیمه پارسیان با نمایندگی رسمی ظهیری سروری بیمه پارسیان کد ۵۰۳۶۸۳  گرفته شده است. افراد مذکور اعلام داشته‌اند که ظرف چند روز گذشته با آنها تماس گرفته‌شده و اعلام گردید که دارای شرایط لازم جهت دریافت خدمات بیمه درمان‌تکمیلی پارسیان شده‌اند و با مبلغ حق بیمه حدود ۴۵۰ هزار تومان بصورت سالیانه می‌توانند تحت پوشش قرار گیرند. پس از پیگیری مشخص گردید که از موسسه سلامت پارسیان با آنها تماس گرفته شده است.

همچنین اعلام شده که خدمات مذکور اجباری است.

لذا طبق اعلام‌قبلی شرکت بیمه پارسیان در تارنمای‌رسمی این شرکت به نشانی www.parsianinsurance.ir  به اطلاع عموم مردم می‌رساند که:

شرکت بیمه پارسیان هیچگونه ارتباطی با موسسه سلامت پارسیان نداشته و هرگونه بیمه نامه یا سایر خدماتی (کارت تخفیف سلامت پارسیان – بیمه‌درمان تکمیلی انفرادی پارسیان ) که آن موسسه با نام بیمه پارسیان، پارسیان و … عرضه می دارد نزد شرکت بیمه پارسیان هیچگونه اعتباری نخواهد داشت.

لازم به ذکر است این متن هیچگونه دلیلی بر رد یا تایید خدمات موسسه سلامت پارسیان نمی‌باشد.

شرکت بیمه پارسیان خدمات بیمه‌های درمانی تکمیلی را فقط بصورت گروهی ارائه می‌نماید و اختیاری است.

بنا به اظهار محمد منتقمی راد مدیرکل حراست سازمان بیمه سلامت : بیمه سلامت هیچ گونه بازاریابی تلفنی نداشته و تماس‌های تلفنی با محتوای صدور کارت هوشمند یا بیمه تکمیلی سلامت، کلاهبرداری بوده و به هیچ عنوان مورد تایید سازمان بیمه سلامت نیست./ خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران – ایرنا ۱۳۹۹/۱۱/۰۴

بیمه حوادث - بیمه پارسیان - نمایندگی ظهیری 503683

بیمه درمان تکمیلی گروهی بیمه پارسیان

فراهم‌سازی سلامتی کارکنان و خانواده‌های آنان و نیز تامین آرامش ایشان در هنگام بروز بیماری، موضوعی است که هر سازمان پیشرو آن را بر خود فرض می‌داند. برهمین مبنا است که سازمان‌ها تلاش‌ می‌کنند با تامین‌ پوشش‌‌های درمانی برای‌ کارکنان‌ خود، آرامش‌ خاطر را برای آنان‌ فراهم سازند.

سازمان‌ها بر اساس قانون، موظفند پوشش درمانی صندوق‌های بازنشستگی را برای کارکنان خود فراهم نمایند.
اما جبران هزینه‌های درمان توسط این صندوق‌ها کافی نمی‌باشد. زیرا آنها طبق تعرفه‌های خود اقدام به جبران هزینه‌های درمان می‌کنند.
بنابراین به منظور جبران مابه‌‌التفاوت هزینه درمان تا سقف هزینه‌های درمانی به صورت آزاد، طرح بیمه درمان تکمیلی یا درمان گروهی از سوی شرکت بیمه پارسیان ارائه شده است.

توجه:

شرکت بیمه پارسیان هیچگونه ارتباطی با موسسه سلامت پارسیان ندارد.
و هرگونه بیمه نامه یا سایر خدماتی (کارت تخفیف سلامت پارسیان – بیمه‌درمان تکمیلی پارسیان ) که آن موسسه با نام بیمه پارسیان، پارسیان و … عرضه می دارد نزد شرکت بیمه پارسیان هیچگونه اعتباری نخواهد داشت.

تماس با ما

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بیمه‌های درمان تکمیلی گروهی بیمه پارسیان با ما تماس بگیرید.
شماره همراه و واتساپ : ۰۹۳۵۲۱۲۲۲۱۰

مطالب مرتبط:

ثبت نام بیمه اجباری همگانی رایگان سلامت دولت

تمدید اعتبار دفترچه تامین اجتماعی حذف شد.

32 پاسخ
  • علیرضا ظهیری سروری
   علیرضا ظهیری سروری گفته:

   درود و عرض ادب. پاسخ جنابعالی حذف نگردیده بود بلکه در انتظار تایید ادمین سایت بوده و پس از تایید همونطور که ملاحظه می فرمایید نمایش داده شده است. بسیار خرسندم که به جهت پیشگیری از ادامه فعالیت گسترده وعده های کذب نمایندگان فروش خدماتتون، که متاسفانه بدلیل تشابه اسمی با شرکت معظم “بیمه پارسیان ” برای وجهه بیمه پارسیان هم تاثیرهای مخربی داشته ، اقدام به بررسی کردید.

   پاسخ
 1. پارسیان خادم
  پارسیان خادم گفته:

  جناب ظهیری عزیز دوست مهربان و پیگیر ،بنده مدیر عامل موسسه سلامت پارسیان خادم هستم که شما به نقد گرفتید و بنده هم با کمال احترام میپذیرم و چند مورد رو خلاصه خدمت شما عرض میکنم اینجانب دوست داشتم شما حداقل قبل از هر انتقادی به سایت موسسه و یا دفتر موسسه و حتی کاتالوگ موسسه رجوع میکردید و با ملاحظه مجوزات تحقیقاتتون و کامل ترمیکردید و رویت میکردید که به صراحت داخل همه این قسمتها قید شده که موسسه پارسیان بخش خصوصی بوده و هیچگونه ارتباطی با هیچ ارگان و سازمان دولتی و خصوصی ندارد و حتی در داخل دفترچه با توجه به اینکه سیستم فروش به صورت نمایندگی و بازارزابی می باشد و با توجه به تعداد زیاد فروشنده و نماینده متاسفانه امکان کنترل آنلاین وجود ندارد و افراد برای سود بیشتر ممکن ضوابط و مقررات موسسه رو زیر پا بزارن ودر بیان مطالب قلو و اقدام به نشر اکاذیب نمایند، در صورت مشاهده مشترکین میتوانند حضوری به آدرس موسسه و یا با شماره های پشتیبانی موسسه تماس گرفته و نسبت به استرداد مبالغ اقدام نمایند
  تلفن پشتیبانی ۶_۸۸۵۴۱۱۰۶
  لازم دانسته در آخر مثالی عرض کنم اگر نمایندگی از بیمه پارسیان تخلفی در ارائه خدمات انجام دهد و دفتر مرکزی بیمه پارسیان آن را پوشش دهد آیا خطا و تخلف شخص نماینده باید به اسم دفتر مرکزی بیمه پارسیان نوشته شود؟

  پاسخ
  • علیرضا ظهیری سروری
   علیرضا ظهیری سروری گفته:

   درود بر شما جناب آقای مجید میری گرامی. خوشحالم که پس از پیگیری های مکرر ، بالاخره شخص مسئولی از این شرکت در راستای شفافسازی فعالیتهای بازاریابی گسترده کذب و دروغ نمایندگان فروش خدماتش پاسخگو شد. بدلیل تشابه اسمی موسسه شما با نام شرکت معتبر و معظم “بیمه پارسیان” ، فعالیتهای نمایندگان و بازاریابان شما تاثیرهای بسیار مخربی در وجهه عمومی “بیمه پارسیان” داشته و باعث ضرر و زیانهای عظیم مالی و معنوی نمایندگان زحمتکش، خدوم و محترم شرکت بیمه پارسیان شده است. لذا امیدوارم با ایجاد یک سیستم و فرایند کنترل بر عملکرد نمایندگان و پرسنل و بازاریابانتون نسبت به جلوگیری ازاین نوع فعالیتها اقدام شود.
   در خصوص مثالتون با کمال احترام عرض می کنم که مجموعه و نمایندگان و بازاریابان شما اصلا قابل قیاس با شرکت بیمه پارسیان و نمایندگان صادق، زحمتکش و خدومش نیستند! و خوشبختانه سیستم نظارتی و کنترلی شرکت محترم بیمه پارسیان بقدری قوی و کارآمد هست که حتی کوچکترین اشتباهات احتمالی و سهوی نمایندگان نیز سریعا مشخص و برطرف می گردد.
   و مطمئنا فعالیتهای اینچنینی کذب ، گسترده و طولانی مدت افرادی که زیر نظر مجموعه موسسه پارسیان خادم فعالیت دارند نشان از ضعف سیستم نظارتی و کنترلی آن موسسه محترم است که به طبع باید پاسخگوی مالباختگان باشید به نحو مقتضی.

   پیروز باشید.

   پاسخ
  • علیرضا ظهیری سروری
   علیرضا ظهیری سروری گفته:

   در خصوص مواردی هم که اخیرا زحمت کشیدید در وبسایتتون قرار دادید از قبیل پاپ آپ هشدار سوء استفاده برخی نمایندگانتون باید عرض کنم کار مفید و ارزشمندی بود. اما در خصوص سایر موارد و فعالیت مجموعتون در قالب بخش خصوصی ، بنده قبلا دیدم در سایتتون. و تعجب بنده هم از این بود که چرا جلوی این نوع فروش و بازاریابی کذب که مدتهای طولانی ای انجام می شده ، توسط مدیران موسستون گرفته نمیشه!!
   در نهایت هدف از ارائه این مطلب در وبسایتمون اطلاع رسانی به افرادی بود که در راستای دریافت خدمات پس از فروش کارتهای شما با ما نمایندگان بیمه پارسیان تماس می گیرند!!

   پاسخ
 2. مسیح
  مسیح گفته:

  شاید ماجرایی که میگم باورتون نشه ولی حقیقت داره…
  امروز صبح با بنده هم از همین موسسه تماس گرفتن. ادعا کردن با پرداخت ۱.۹۲۰.۰۰۰ تومن، از تیرماه ۱۴۰۰ برام ماهیانه ۱.۴۰۰.۰۰۰ تومان حقوق بازنشستگی پرداخت میشه. من بعد از تحقیقاتی که خودم و همسرم انجام دادیم و متوجه کلاه برداری این قضیه شدیم، تماس گرفتم و اعلام کردم که از خریدم منصرف شدم. فردی که اون طرف خط بود، چند دفعه اصرار خیلی عجیبی کرد که واسه چی منصرف شدی؟! بعد از چند بار سوال و جواب کردن با من، شروع کرد به فحاشی!! اینقدر این موضوع برام عجیب و غیرمنتظره بود که خنده ام گرفته بود پشت تلفن…
  شماره تماسها رو هم میذارم برای اینکه دیگه نتونن با کس دیگه ای این کار رو بکنن:
  ۷۷۹۸۳۲۸۳
  ۷۷۱۶۴۱۶۵

  پاسخ
  • علیرضا ظهیری سروری
   علیرضا ظهیری سروری گفته:

   درود بر شما و روزتون بخیر.
   بله متاسفانه این چند روز مخصوصا بطرز خیلی عجیبی فعالیتشون رو چندبرابر کردند و حجم تماس گیرندگانی که پرداخت کردند و بعد تحقیق کردند و متوجه شدند هم خیلی زیاد شده.
   پس لطفا حتما شما هم به آشنا ها و دوستان خود اطلاع بدید و لینک این مطلب رو بفرستید براشون.
   ممنون که تجربه امروزتون رو به اشتراک گذاشتید و در آگاهی دادن به سایرین همراهیمون می کنید.

   پاسخ
  • پارسیان خادم
   پارسیان خادم گفته:

   جناب مسیح عزیز صفحه اول سایت موسسه اعلام شده که متاسفانه افرادی سود جو اخیرا اقدام به دریافت وجه خارج از خدمات موسسه به نفع خود مینمایند که با شکایت این موسسه تحت تعقیب می باشند خواهشمند است در صورت پرداخت وجه با رسید واریز به دفتر موسسه مراجعه کرده و ما را در پیگیری و احقاق حق خود و موسیه یاری نمایید

   پاسخ
 3. سید تقی
  سید تقی گفته:

  سلام. خیلی نوکرم داداش.
  داداش خدا رفتگانتو بیامرزه که نوشتی تو اینترنت که نره تو پاچمون.
  بر پدر مادرشون لعنت کلاهبردارای بی وجدان که اینجوری تو روز روشن جیب مردمو می زنن.
  تازه پشت تلفن تهدید هم می کرد که آره اله میکنیم و بله می کنیم. حالا نفرش اومد جلو در، زنگ زدم ۱۱۰ بیاد دهنشو سرویس کنه حالیشون میشه

  پاسخ
  • علیرضا ظهیری سروری
   علیرضا ظهیری سروری گفته:

   درود و سپاس. روح رفتگان شما هم شاد. چقدر خوب که شما قبل از هر اقدامی تحقیق و جستو کردید در اینترنت. اگر همه اینکار رو کنند جلوی این نوع سوء استفاده ها از نقطه ضعف و ناآگاهی مردم گرفته میشه.
   موفق و پیروز باشید.

   پاسخ
 4. محمد
  محمد گفته:

  سلام آقا تو پاچه منم رفته
  خوشبختانه من چک دادم بهشون
  میرم جلوی چک رو ببندم ک بیشتر تو پاچم نره

  پاسخ
 5. سعیده
  سعیده گفته:

  سلام. آقا توروخدا چرا کسی جلوی اینارو نمی گیره؟
  یکماه پیش همین سلامت پارسیان به ما زندگ زدن که چهارصدوبیست تومن واریز کنید بیمه تکمیلی میشید چهار نفر از اعضای خانواده با هم… ما هم خریدیم یه کارت دادن پیک برامون آورد. بعد دو هفته مشکلی پیش اومد خواستیم بریم برای درمان هرچی زنگ زدیم به شماره هاشون هیچکی جوابمونو نداد مجبور شدیم خودمون همه هزینه رو دادیم…
  امروز صبح هم دوباره خودشون تماس گرفتن با همسرم که شما یک میلیون و ششصدو خورده ای واریز کن بعد عید بازنشسته میکنیم شمارو!!!!!
  من گوشیو گرفتم گفتم خانوم اول تکلیف اون هزینه درمان مارو مشخص کنین گفن اون به من ربطی نداره من مسئول بازنشستگی هستم و جوابمونو ندادن هیچکس.
  توروخدا مردم گول اینارو نخورید. آخه کدوم عقل سالمی قبول می کنه با یک و ششصد ظرف چند ماه بازنشست شه آدم؟؟؟؟
  من بیمه دوران سربازی همسرمو خواستم بخرم برای ۲۰ ماه خودش میشد ۳ میلیون تومن!

  پاسخ
 6. صرافزاده
  صرافزاده گفته:

  سلام. با ما تماس گرفتن از همین بیمه سلامت پارسیان تهدید کردن منو که این بیمه اجباریه و تو رسانه ها دولت اعلام کرده که باید همه بخرید این کارت رو. اگر نخری دولت فکر می کنه تو وضعت خوبه و یارانتو قطع می کنه. واقعیت داره آقای ظهیری؟ یارانمو قطع می کنن؟؟
  مبلغش هم گفته ۸۳۰ هزار تومن یکساله.

  پاسخ
  • علیرضا ظهیری سروری
   علیرضا ظهیری سروری گفته:

   درود بر شما. خیر.
   اول از همه باید عرض کنم چیزی به اسم بیمه سلامت پارسیان وجود خارجی نداره و این محصولات و خدمات ارائه شده توسط این نوع موسسات اصلا از نظر بیمه ای اعتباری ندارد.
   در واقع موسسه ای که مدعی ارائه این خدمت هستش به هیچ عنوان تحت نظر و دارای مجوز از بیمه مرکزی برای ارائه خدمات بیمه ای نیست.
   دوم اینکه تهیه این کارت به هیچ عنوان اجباری و معیاری برای حذف یارانه شما نیست!!
   در این شرایط سخت وضعیت اقتصادی ناشی از کرونا ، سوء استفاده کردن از نقطه ضعف مردم، خصوصا قشر رو به پایین جامعه واقعا کار بسیار بی شرمانه ای هستش!!
   امیدوارم مسئولین در اسرع وقت چاره ای برای جلوگیری و پیشگیری از این نوع سودجویی و سوء استفاده از برند و نام شرکت‌های معتبری همچون بیمه پارسیان کنند.

   پاسخ
 7. امیر یوسف صفرزاده
  امیر یوسف صفرزاده گفته:

  سلام. ممنون میشم جواب این سوالمو بدید که بیمه سلامت با کارت سلامت چه فرقی داره؟

  پاسخ
  • علیرضا ظهیری سروری
   علیرضا ظهیری سروری گفته:

   با درود خدمت شما جناب صفرزاده.
   بیمه سلامت ، بیمه همگانی مردم ایران است که از طرف دولت ارائه میشه و فقط خدمات درمانی را عرضه می کنه. مختص افرادیه که در جامعه تحت پوشش هیچ بیمه پایه ای مثل بیمه سازمان تامین اجتماعی نیستن و پس از ثبت نام بیمه سلامت با توجه به بررسی که توسط دولت انجام میشه یا بصورت رایگان و یا در قبال پرداخت مبلغی توسط شما به سازمان بیمه سلامت دولت ، فرد تحت پوشش قرار می گیره و دفترچه دریافت می کنه. در ضمن برای ثبت نام بیمه سلامت با شما تماس نمی گیرن!! برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.
   کارت سلامت ، همان کارت تخفیفی است که برای تخفیف هزینه های درمان ، توسط اشخاص حقیقی و حقوقی عرضه می شود و هیچ گونه فعالیت بیمه گری ای ندارند. در ضمن این کارت ها و شرکت ها هیچ ارتباطی با بیمه سلامت دولت و شرکت های بیمه ای دیگر ندارند و مورد تایید این سازمان ها نیستند. عموما فروش این کارت ها از طریق بازاریابی شبکه ای یا تماس های تلفنی مشابه موارد ذکر شده توسط هم وطنان عزیزمان در این مطلب ، بفروش می رسند.

   پاسخ
 8. احمدسرحدی
  احمدسرحدی گفته:

  سلام دوستان عزیز ۳۶۹۰۰۰هزینه این کارت. اینجوری بگم مفت گرونه, خودم هم دارم.خواهشا انتشار بدید تا کسی خریداری نکنه. حرومشون بشه. افتادن به جون مردم. کلاهبرداری میکنن. تو اینستا هم منتشر کردم. ابرو واسشون نمی زارم.

  پاسخ
 9. فریبا
  فریبا گفته:

  سلام بیمه سلامت پارسیان به اسم بیمه سلامت از من ۳۹۸ هزار تومن گرفت و من احمق هم پرداخت کردم اینها چطور اسم ما و بچه هامونو میدونن چرا باهاشون برخورد نمیشه مریم محمدی با افتخار میگه نه سال مشغول به این کار هستم

  پاسخ
  • علیرضا ظهیری سروری
   علیرضا ظهیری سروری گفته:

   درود و عرض ادب.
   متاسفانه اتفاقی که این وسط میفته عدم توجه شما به پیشنهاد اعلامیشون هست.
   بدلیل تشابه اسمی بیمه سلامت اجباری که توسط خود دولت ارائه می شه و همچنین کلمه پارسیان که در نام شرکت بیمه پارسیان هست عموما افرادی که با آنها تماس گرفته میشه فکر می کنن که یا این مجموعه از طرف دولت برای پوشش بیمه سلامت اجباری هست یا اینکه دارن بیمه درمان تکمیلی شرکت بیمه پارسیان رو می خرن. بخاطر همون با اعتماد به نام شرکت بیمه پارسیان مبلغ رو پرداخت می کنن.
   در صورتی که در وبسایت شرکت بیمه پارسیان هم اعلام شده: شرکت بیمه پارسیان اعلام می دارد هیچگونه ارتباطی با موسسه سلامت پارسیان نداشته و هرگونه بیمه نامه یا سایر خدماتی(کارت تخفیف سلامت پارسیان) که آن موسسه با نام بیمه پارسیان، پارسیان و … عرضه می دارد نزد شرکت بیمه پارسیان هیچگونه اعتباری نخواهد داشت.
   ما هم در وبسایت رسمی خودمون این مساله رو جهت اطلاع عموم مردم اعلام کردیم.

   پاسخ
  • علیرضا ظهیری سروری
   علیرضا ظهیری سروری گفته:

   در خصوص دونستن نام شما و فرزندانتون ، معمولا این نوع بازاریاب ها با بدست آوردن اطلاعات اولیه کمی ( از روشهای مختلف ) ، اعتماد مخاطب رو جلب می کنن و در ادامه اطلاعات کامل رو از زبون خودتون میشکن بیرون!!
   روشی به نام تئوری بارنوم که یکی از راههای بازاریابی به روش فالگیرهاست!
   هایمن در این مورد، می‌گوید که غیب‌گوها به تنها چیزی که نیاز دارند تحت تاثیر قرار دادن مخاطب در لحظه و تصمیم‌گیری سریع مخاطب است . و گرنه اگر زمان بخورد و هر مخاطبی کمی فرصت برای فکر کردن داشته باشد می تواند به این نتیجه برسد که فالگیر و رمال فقط یک سری بدیهیات و کلیات تحویل شان داده است و پیش گویی ها و غیب گویی هایش اصلا منطقی نیست.

   پاسخ
 10. حسینی
  حسینی گفته:

  سلام. خدا خیرتون بده که شفاف و واضح گفتید همه چیو و اطلاع رسانی کردید. من از همکارتون و نماینده بیمه هستم و واقعا خسته شدم از بس که اومدن از ما پرسیدن در مورد این تماس ها… . ازین به بعد هر کی بپرسه لینک این اطلاعیه شما رو میفرستم براش و راحت :) موفق باشید.

  پاسخ
  • علیرضا ظهیری سروری
   علیرضا ظهیری سروری گفته:

   درود و عرض ادب همکار گرامی. خواهش می کنم. بنده فقط وظیفمو انجام دادم و خوشحالم برای شما هم مفید بوده این مطلب. برای ارسال این اطلاعیه هم می تونید لینک همین صفحه رو از نوار آدرس ذخیره و براشون بفرستید https://parsianagent.ir/salamat-parsian و هم می تونید در قسمت پایان مطلب در بخش “اشتراک این مطلب” بر روی هر کدوم از شبکه های مجازی که آیکونش نمایش داده شده کلیک کنید و براحتی ارسال نمایید. مطابق شکل زیر:
   ارسال مطلب از طریق اشتراک این مطلب

   پاسخ
 11. محمد ارسلان
  محمد ارسلان گفته:

  چند تا موسسه دیگه هم هستن که مثل همین موسسه سلامت پارسیان بزور سعی میکنن از آدم پول بگیرن. جالبه هیچ در و پیکر درستی هم ندارن. حتی سایت و آدرس دقیقی هم ندارن.
  فقط تا وقتی بفروشن باهات خوشرویی میکنن و همینکه فروحتن دیگه جواب تلفنتم نمیدن… جالبه هیچ جا هم کارتاشونو اصلا قبول ندارن و نمیشناسن! الکیه همه حرفاشون خانوم. گول نخورین. من که پارسال خریدم چند بار هم نیاز داشتم استفاده کنم هیچ کجا نتونستم و هیچ تلفن و آدرس درستی هم پیدا نکردم پیگیری کنم و جوابمو بدن.
  یارو که به من زنگ زد اسممو گفت و ادامه داد شما کارت بیمه تکمیلیتونو چرا نگرفتین تاحالا ؟ ما خیلی وقته آمادش کردیم. فقط آدرس بدید و پولشو واریز کنین فعالش کنیم براتون بفرستیم در خونه. من ساده هم چون دیدم اسم و فامیل و کد ملیمو میدونه اشتباه کردم و اعتماد کردم بهشون.

  پاسخ
 12. سحر
  سحر گفته:

  مرسی از پاسخ کاملتون و وقتی که گذاشتید.
  لطفا آدرس این سایتهایی که گفتید رو اعلام می کنید ما بتونیم چک کنیم که آیا اینا اصلا مجوز بیمه مرکزی دارن یا نه؟

  پاسخ
  • علیرضا ظهیری سروری
   علیرضا ظهیری سروری گفته:

   خواهش می کنم. وظیفمونو انجام دادیم.
   بله حتما.
   ۱- نشانی صفحه اصلی وبسایت بیمه مرکزی https://www.centinsur.ir
   صفحه اصلی درگاه رسمی بیمه مرکزی

   ۲- نشانی صفحه اطلاعات نمایندگی های دارای مجوز از بیمه مرکزی اینجا کلیک کنید.
   اطلاعات نمایندگان دارای مجوز بیمه مرکزی

   ۳- نشانی صفحه اطلاعات کارگزاری های دارای مجوز از بیمه مرکزی اینجا کلیک کنید.

   ۴- نشانی صفحه اطلاعات مراکز رسمی ارائه خدمات شرکت بیمه پارسیان اینجا کلیک کنید.

   پاسخ
 13. سحر
  سحر گفته:

  یعنی اینایی که زنگ میزنن بهمون کلاهبردارن؟
  ایش چقدرم که سمجن. به من زنگ زدن دو سه هفته هر روز. بعد اومدن جلو در که پول رو پرداخت کن. من که دیدم نوشتید ربطی به بیمه پارسیان نداره و کلاهبرداریه گفتم نمی خوام اصلا. برگشته میگه شما جریمه می شی و باید فلان قدر جریمه بدی!! چه جریمه ای آخه؟ مگه من گفتم بیا؟!! شما آدرسمو پرسیدی گفتی تکمیل پرونده بعد هم پاشدی یکاره اومدی جلو در خونه من!!! ملت رو ساده گیر آوردن بخدا…

  پاسخ
  • علیرضا ظهیری سروری
   علیرضا ظهیری سروری گفته:

   درود و عرض ادب.
   ببینید ما در خصوص کلاهبردار بودن یا نبودنشون هیچ اظهار نظری نمی کنیم تا مادامیکه نگفته باشند از طرف شرکت بیمه پارسیان هستند یا نماینده شرکت بیمه پارسیانند. در این مطلب به اطلاع عموم مردم عزیز کشورمون رسوندیم که موسسه سلامت پارسیان هیچ ارتباطی با شرکت بیمه پارسیان نداره و نزد این شرکت فاقد اعتبار است.
   یعنی اگر در تماس هایی که برقرار می کنند اعلام کنند خدمات بیمه پارسیان را داریم به شما می فروشیم یا اگر شما این خدمات ( کارت تخفیف یا بیمه تکمیلی و بازنشستگی و …) را بخرید از ما تحت پوشش بیمه پارسیان قرار می گیرید، در آن صورت کلاهبرداری و سوء استفاده از تشابه اسمی با شرکت بیمه پارسیان محسوب می شود.
   در غیر اینصورت ما هیچگونه اظهار نظر دیگری در خصوص خدمات موسسه سلامت پارسیان نمی کنیم و خدماتشان را نه رد می کنیم و نه قبول.
   مسئولیت تحقیق در خصوص صحت و درستی سایر اظهارات آنها بر عهده خود شما است.
   جهت اطلاع عرض می نمایم که صرفا و فقط افراد حقیقی و حقوقی ای می توانند خدمات بیمه ای را بفروشند که تحت نظارت و دارای مجوز بیمه مرکزی ایران باشند.
   به عنوان مثال نمایندگی بیمه پارسیان کد ۵۰۳۶۸۳ ظهیری سروری دارای مجوز و پروانه رسمی فعالیت نمایندگی فروش بیمه پارسیان است. در ضمن در قسمت اطلاعات نمایندگان رسمی وبسایت بیمه مرکزی و شرکت بیمه پارسیان ثبت شده و براحتی قابل تحقیق است.
   همچنین دارای نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.
   موفق باشید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *