خدمات بیمه ای موسسه سلامت پارسیان از جمله بیمه درمان تکمیلی ، تخفیف کارت و … ارتباطی با شرکت بیمه پارسیان ندارد و نزد این شرکت فاقد اعتبار است.

بیمه درمان تکمیلی و تخفیف کارت موسسه سلامت پارسیان

خدمات بیمه ای موسسه سلامت پارسیان از جمله بیمه درمان تکمیلی پارسیان ، تخفیف کارت و … ارتباطی با شرکت بیمه پارسیان ندارد و نزد این شرکت فاقد اعتبار است.

در چندروز اخیر تماس‌های متعددی توسط هم‌میهنان عزیزمان با موضوع کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تخفیف کارت بیمه و بیمه درمان تکمیلی انفرادی اجباری بیمه پارسیان با نمایندگی رسمی ظهیری سروری بیمه پارسیان کد ۵۰۳۶۸۳  گرفته شده است. افراد مذکور اعلام داشته‌اند که ظرف چند روز گذشته از موسسه سلامت پارسیان خادم با آنها تماس گرفته‌شده و اعلام گردید که دارای شرایط لازم جهت دریافت خدمات بیمه درمان‌تکمیلی پارسیان شده‌اند و با مبلغ حق بیمه حدود ۴۵۰ هزار تومان بصورت سالیانه می‌توانند تحت پوشش قرار گیرند.

همچنین اعلام شده که خدمات مذکور اجباری است.

لذا طبق اعلام‌قبلی شرکت بیمه پارسیان در تارنمای‌رسمی این شرکت به نشانی www.parsianinsurance.ir  به اطلاع عموم مردم می‌رساند که:

شرکت بیمه پارسیان هیچگونه ارتباطی با موسسه سلامت پارسیان نداشته و هرگونه بیمه نامه یا سایر خدماتی (کارت تخفیف سلامت پارسیان – بیمه‌درمان تکمیلی انفرادی پارسیان ) که آن موسسه با نام بیمه پارسیان، پارسیان و … عرضه می دارد نزد شرکت بیمه پارسیان هیچگونه اعتباری نخواهد داشت.

نامه بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در خصوص فعالیت غیرمجاز موسسه سلامت پارسیان در خصوص ارائه خدمات بیمه ای و اخذ مبلغ

فعالیت غیرمجاز موسسه سلامت پارسیان در زمینه امور بیمه ای

برای تهیه بیمه درمان تکمیلی انفرادی شرکت بیمه پارسیان برای خود و افراد تحت تکفل خود با هر شرایط مالی می توانید از یکی از طر‌ح‌های نخستین، برنزی، نقره‌ای و طلایی بیمه پارسیان استفاده نمایید.

بنا به اظهار محمد منتقمی راد مدیرکل حراست سازمان بیمه سلامت : بیمه سلامت هیچ گونه بازاریابی تلفنی نداشته و تماس‌های تلفنی با محتوای صدور کارت هوشمند یا بیمه تکمیلی سلامت، کلاهبرداری بوده و به هیچ عنوان مورد تایید سازمان بیمه سلامت نیست./ خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران – ایرنا ۱۳۹۹/۱۱/۰۴

بیمه حوادث - بیمه پارسیان - نمایندگی ظهیری 503683

بیمه درمان تکمیلی گروهی بیمه پارسیان

فراهم‌سازی سلامتی کارکنان و خانواده‌های آنان و نیز تامین آرامش ایشان در هنگام بروز بیماری، موضوعی است که هر سازمان پیشرو آن را بر خود فرض می‌داند. برهمین مبنا است که سازمان‌ها تلاش‌ می‌کنند با تامین‌ پوشش‌‌های درمانی برای‌ کارکنان‌ خود، آرامش‌ خاطر را برای آنان‌ فراهم سازند.

سازمان‌ها بر اساس قانون، موظفند پوشش درمانی صندوق‌های بازنشستگی را برای کارکنان خود فراهم نمایند.
اما جبران هزینه‌های درمان توسط این صندوق‌ها کافی نمی‌باشد.
زیرا آنها طبق تعرفه‌های خود اقدام به جبران هزینه‌های درمان می‌کنند.
بنابراین به منظور جبران مابه‌‌التفاوت هزینه درمان تا سقف هزینه‌های درمانی به صورت آزاد، طرح بیمه درمان تکمیلی یا درمان گروهی از سوی شرکت بیمه پارسیان ارائه شده است.

توجه:

شرکت بیمه پارسیان هیچگونه ارتباطی با موسسه سلامت پارسیان ندارد.
و هرگونه بیمه نامه یا سایر خدماتی (کارت تخفیف سلامت پارسیان – بیمه‌درمان تکمیلی پارسیان ) که آن موسسه با نام بیمه پارسیان، پارسیان و … عرضه می دارد نزد شرکت بیمه پارسیان هیچگونه اعتباری نخواهد داشت.
دنیا دنیا آرامش، بیمه پارسیان

تماس با ما

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بیمه‌های درمان تکمیلی گروهی و انفرادی بیمه پارسیان با ما تماس بگیرید.
شماره همراه و واتساپ : ۰۹۳۵۲۱۲۲۲۱۰

مطالب مرتبط:

ثبت نام بیمه اجباری همگانی رایگان سلامت دولت

تمدید اعتبار دفترچه تامین اجتماعی حذف شد.

71 پاسخ
 1. سلیم
  سلیم گفته:

  سلام در تاریخ ۱۱ /۲/ساعته ده صبح با بنده تماس گرفتن جهت بیمه تکمیلی درمان وگفتن این سهمیه دولتی هستش وامروز آخرین روزه باید ثبت نام کنی وگفتن حیفه سهمیه خودتون وفرزاندنتون نسوزه منم مبلغ ۴میلیون بابت بیمه تکمیلی برای خودم وفرزندانم پرداخت کردم برای من یک کارت فرستادن که روش نوشته کارت تخفیف پارسیان حامی اقتصاد خانواده یک شماره اشتراک زده و یک سال هم اعتبار زده من تازه کارتو گرفتم وهیچ استفاده ای نکردم‌یعنی اینم قلابی وکلاهبرداریه ؟ نوکته قابل توجه اینه که روی کارت هم زده هیج هیچ گونه ارتباتی با بیمه پارسیان و سلامت وتامین اجتمایی نداره حالا من از کجا بفهم گول خوردم یا واقیعت داره؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ
  • علیرضا ظهیری سروری
   علیرضا ظهیری سروری گفته:

   درود بر شما. شرکت بیمه پارسیان به هیچ عنوان هیچگونه کارت تخفیفی صادر و ارائه نمیکند به بیمه گذارارن محترم و تخفیفات اعطایی صرفا در هنگام خرید بیمه نامه های شرکت معظم بیمه پارسیان از قبیل بیمه های خودرو (ثالث و بدنه) – آتشسوزی – مسئولیت مدنی و غیره … بر روی حق بیمه اعمال می گردد. لذا همانطور که در شرح و متن مطلب این صفحه نوشته شده فعالیتهایی نظیر کارتی که برای شما ارسال شده هیچگونه ارتباطی به بیمه پارسیان ندارد.

   پاسخ
 2. ساناز صدیق
  ساناز صدیق گفته:

  امروز با مادر من تماس گرفتند و خودشون رو به عنوان بیمه سلامت معرفی کردند. با تهدید اینکه اگر تا زمان قطع گوشی، مبلغ مورد نظر رو پرداخت نکنید؛ مشمول جریمه سالانه می شید، از ایشون به نوعی اخاذی کردند. از آنجایی که کد ملی و مشخصات ایشون رو اعلام کردند؛ مادر من هم پول رو پرداخت کردند.
  زمانی که دوباره مادرم تماس گرفتند؛ مدعی شدند که بیمه سلامت نیستند و نام کامل موسسه ( خادم سلامت پارسیان) رو گفتند. به نظرم با پیگیری تک تک اشخاصی که به این شکل مبلغی رو از دست دادند، می بایست تحت تعقیب و پیگرد قانونی قرار بگیرند.

  پاسخ
 3. عزیزی
  عزیزی گفته:

  سلام همش دروغه همش کشکه ما مردم خودمون به خودمون رحم نمیکنیم، بنده ۱۲۰۰ ازم دزدیده شده قول ۵۰ درصد تخفیف به بهونه بیمه تکمیلی اخر شد بیمه نیمه تکمیلی حالا هم فهمیدیم اسن از ریشه تکمیل نی ولش مراقب باشید.

  پاسخ
  • علیرضا ظهیری سروری
   علیرضا ظهیری سروری گفته:

   درود بر شما و عرض ادب جناب آقا یا خانم عزیزی گرامی.
   متاسفانه عدم آگاهی و همچنین بررسی نکردن دقیق قبل از خرید پیشنهادات فروش (خصوصا انواع خدمات) بصورت تلفنی، اینگونه عواقب ناخوشایندی رو در پی داره. صحیح ترین و مطمئن ترین راه جهت پیشگیری از چنین مواردی درخواست ارائه قرارداد مکتوب قبل از خرید خدمات است که پس از مطالعه دقیق شرایط و تعهداتش و امضای شما ، خدمات مربوطه جاری و خریداری شود. همچنین تحقیق قبل از خرید هم بسیار موثر است. روزتان بخیر و نیکی

   پاسخ
 4. حمید
  حمید گفته:

  سلام
  دوروز پیش بامن تماس گرفتن خانمی بود بنام پهلوانی و گفتنبیمه خدمات درمانی و بیمه تکمیلی بصورت نا محدودهست و که شما درصورت مرجعه به مراکز درمانی دیگر نیازی نیست هیچ مبلغی پرداخت کنین .ومن باتوجه به اینکه بیمه تکمیلی دارم قبول نکردم اما خانم پهلوانی با چرب زبانی و دروغگویی که ما بیمه خدمات درمانی تکمیلی بدون سقف ونامحدود
  هزینه زیادی رو ازمن گرفتن و دو روز بعد یک کارت تخفیف معمولی که هیچ‌یک از مراکز درمانی قبول نمیکنن و فاقد هرگونه ارزشی میباشد.
  لطفا راهنمایی کنید تا بتوانم هزینه‌ای که پرداخت کردم رو بگیرم و جلو این کلاهبرداری رو بگیرم

  پاسخ
  • لیلی
   لیلی گفته:

   سلام لطفا به آدرس دفتر پیشتیبانی موسسه خادم سلامت پارسیان واقع در خیابان پیروزی بعد از سه راه قره یاضی ابتدای کوچه ایلخانی پ ۱۲ واحد ۶ مراجعه کنید ‌ همراه با فیش واریزی و پولتون رو پس بگیرید

   پاسخ
 5. مرضیه
  مرضیه گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید. این موسسه دو هفته پیش با همسرم تماس گرفتن که از طرف تامین اجتماعی هستند و … و همسرم هم با توجه به تعداد افراد خانواده ام خدودا ۴ تومن ریختن به حساب موسسه و الان که کارت اومده روی کارت ذکر شده که هیچ گونه ارتباطی با تامین اجتماعی و … نداره . این یعنی چی؟؟؟؟؟ حالا من چیکار کنم؟؟؟ چه جوری شکایت کنم؟ ممنون میشم پاسخگو باشید

  پاسخ
  • علیرضا ظهیری سروری
   علیرضا ظهیری سروری گفته:

   درود بر شما و سپاس.
   ما در این سایت صرفا در خصوص عدم هر گونه ارتباط و همکاری شرکت معظم بیمه پارسیان با این نوع موسسات اطلاع رسانی کردیم و بهتره شما در خصوص شکایتتون با شماره های موسسه مربوطه که این کارت رو به شما فروختن تماس بگیرید و پیگیر شوید.
   مانا باشید.

   پاسخ
 6. صابر حسنی
  صابر حسنی گفته:

  سلام
  از موسسه سلامت پارسیان با من تماس گرفتن و من که نیازی به بیمه نداشتم بهم بی احترامی کردن و گوشی رو قطع کردن. طبق آماری که از شمارشون گرفتم، آدرسشون رو خیابان پیروزی، جنب مترو نیرو هوایی ذکر کرده بودن و شماره تماسشون هم ۷۷۱۵۰۹۳۰ هستش. گول این شیادها رو نخورید

  پاسخ
 7. سودابه طهماسبی
  سودابه طهماسبی گفته:

  با سلام
  چند روز پیش هم حدود ساعت ده دقیقه به سه بعد از ظهر با من تماس گرفتند که چون بیمه خدمات درمانی و سلامت ایران به کارت هوشمند تبدیل شده و شما جزو جاماندگان هستید و امروز روز آخر است ده دقیقه فرصت دارید تا سیستم بسته نشده مبلغ ۷۲۰ هزار تومان پرداخت کنید تا از مزایای بیمه استفاده کنید و من که همیشه نسبت به کلاهبرداری های تلفنی هوشیار هستم متاسفانه فریب خوردم و چون تاریخ تمدید دفترچه هایمان گذشته بود فکر کردم راست می گویند و ۱۴.۴۰۰.۰۰۰ ریال برای خودم و همسرم پرداخت کردم که قرار شد پست کنند وقتی که به دستم رسید دیدم کارت تخفیف موسسه سلامت پارسیان خادم است تماس گرفتم که سر من کلاه گذاشتید با برخورد تند و بی ادبانه مواجه شدم که هر کاری می خواهی بکن مراجعه حضوری داشتم گفتند فلان بازاریاب ما تخلف کرده رسیدگی می کنیم هنوز نتیجه نگرفتم و منتظرم ولی سوال من این است اینها برای این فعالیت ها از کجا مجوز می گیرند

  پاسخ
  • علیرضا ظهیری سروری
   علیرضا ظهیری سروری گفته:

   درود و سپاس از اعلام روش و شگرد جدیدشان. شایان ذکر است طبق اعلام رسمی مراجع ذیصلاح مرتبط با خدمات بیمه ای ( بیمه مرکزی – بیمه پارسیان – بیمه سلامت) که در متن مطلب صراحتا اعلام شده اند این نوع موسسات به هیچ عنوان جهت ارائه خدمات بیمه ای از مراجع ذیصلاح مربوطه مجوزی ندارند.

   پاسخ
 8. امیرامینی
  امیرامینی گفته:

  سلام منم امروز پول واریز کردم برای تخفیف کارت پارسیان..یعنی کلاهبرداریه؟هیچ جا خدمات نداره😨😨

  پاسخ
 9. لیلی
  لیلی گفته:

  از موسسه بیمه پارسیان خادم هم چند سال پیش یعنی تقریبا اوایل کرونا رفتن درب مغازه همسر من چقدر وعده و وعید که کارتهای سلامت ما به نفعتون هست و اینکه با این مبلغ که اوایل کم بود بعد از چند سال مستمری میگیرید همسر منم بدون تحقیق قبول کرد و پرداخت تا اینکه چند ماه پیش مادرش فوت میکنه برای بیمارستان و چند جای دیگه این کارتها رو نشون میده میگن هیچ ارزشی نداره !
  من چند بار با اون مرکز به خواست همسرم تماس گرفتم که شما قرار بود از ماه ۲ سال به ما مستمری بدید چی شد خانم پشت خط میگفت تو نوبت هستید ازشون خواهش کردم که آدرس بدید بیام حضوری راجع به بیمه صحبت کنیم امتناع کردن و هر جقدر اصرار کردم که میخام شما رو ببینم فقط میگفتن خ دماوند و اینکه لزومی نداره شما بیایین اینجا دیگه جواب نمیدادن از طریق آدرس داخل دفترچه که خیابان پیروزی وپشتیبان بود رفتم و اونجا تمام حرفها و سر کاری گذاشتن ما و اینکه قول دادن از اردیبهشت به ما مستمری بدن خانمه تعجب کرد و گفت ما فقط کارت تخفیف میفروشیم !!! و از اینکه چند ماه آخر از ما مبلغ های ۳ تا ۵ میلیون گرفتن تعجب کردن .. خلاصه بعد از پیگیری های زیاد با رسیدهای بانکی تونستیم نصف مبلغ رو زنده کنیم ‌ . تلفنهاشون رو مینویسم
  مراقب … باشید
  موسسه سلامت پارسیان خادم
  ۷۷۹۵۱۲۵۷
  ۷۷۹۵۱۳۰۹
  ۰۹۱۹۴۹۳۵۳۲۳
  خ زهرا محمدی
  خ فریدونی
  خ صداقت

  پاسخ
  • علیرضا ظهیری سروری
   علیرضا ظهیری سروری گفته:

   درود بر شما. طبق اعلام رسمی شرکت بیمه پارسیان، موسسه مربوطه هیچ ارتباطی با شرکت معظم بیمه پارسیان ندارد. همچنین طبق نامه رسمی بیمه مرکزی که تصویر آن در مطلب آمده است ، این موسسه به هیچ عنوان ارتباطی به هیچ شرکت بیمه ای نداشته و مجاز به ارائه هیچگونه خدمات بیمه ای نمی باشد. لطفا در هنگام مواجه شدن با تماسهای تلفنی از هر موسسه یا شخص یا شرکتی ابتدا از اصالت آن و مجاز بودن آنها به ارائه خدمات مربوطه اطمینان حاصل بفرمایید.

   پاسخ
 10. میترا
  میترا گفته:

  سلام دوستان
  گول این تماسهای تلفنی رو نخورین. متاسفانه از طرف موسسه سلامت پارسیان با من شش ماه پیش تماس گرفتند و من چون قبلا از پرسنل شرکتهای گروه پارسیان بودم و بیمه عمر پارسیان را داشتم طی تماسی بمن گفتند از نمایندگی بیمه عمر پارسیان تماس میگیریم با توجه به اینکه چندسال بیمه عمر پارسیان را پرداخت کرده اید اگر ادامه اش را الان پرداخت کنید از بهمن ماه براتون هر ماه حقوق پایه واریز و نیز ۵۰ میلیون وام تعلق می گیرد که نیازی به ضامن ندارد و قسط آن از حقوقی که قرار است ماهانه پرداخت گردد، کسر خواهد گردید متاسفانه اطلاعات اولیه مرا نمیدانم از کجا داشتند و من نیز فکر کردم از بیمه عمر پارسیان که چند سال شرکت برام واریز کرده بود تماسی گرفته اند و متاسفانه تا کنون طی سه پرداخت تا کنون ده میلیون تومان پرداخت کرده ام و برای من کارت تخفیف سلامت پارسیان فرستادند که ۹ نفر از اعضای نزدیک میتوانند تحت پوشش باشند. بماند که بعد از ارسال کارتها متوجه شدم که بنظر با تخفیف ده تا ۳۰ درصدی با مراکز خیلی کمی قرارداد دارند که آن خدمات ضعیفی دارند که من تا به الان استفاده نکرده ام و بعد آن فهمیدم که اسم آن موسسه سلامت پارسیان است. من هم گول اسم بیمه عمر پارسیان و زبان چرب و نرم و وعده های دروغین تماس گیرنده از طرف این موسسه را خوردم و تا الان که قرار بود از بهمن ماه برام واریزی انجام گردد و وام دهند هیچ خبری نیست و کسی هم جوابگو نیست . تورو خدا گول این شیادها را نخوردید. آقای ظهیری سروری تورو خدا لطفا اجازه ندهید از اسم بیمه عمر پارسیان استفاده کنند و امثال مارو به خطا بیندازند. برای سادگی خودم خیلی متاسفم.

  پاسخ
  • علیرضا ظهیری سروری
   علیرضا ظهیری سروری گفته:

   درود بر شما. ضمن ابراز تاسف از اتفاقی که برای شما افتاده اینجا ما کلیه اطلاعات مرتبط با عدم همکاری این نوع موسسات که با سوء استفاده از تشابه اسمی برند شرکت معظم و معتبر بیمه پارسیان یا سایر شرکتهای معتبر بیمه ای دیگر اقدام به این نوع موارد دارند، را با شرکتهای بیمه ارائه کردیم. و تاکید میگردد معمولا همکاران محترم فروش شرکت های بیمه ای این نوع تماسهای تلفنی را برقرار نمی کنند. پیشنهاد می شود در صورت داشتن این نوع تماس ها حتما اعلام بفرمایید که بصورت حضوری خودتان مراجعه خواهید کرد تا از صحت و سقم اینکه واقعا از شرکت بیمه مربوطه خودتان تماس گرفته اند یا نه مطمئن شوید.

   پاسخ
 11. فقهی
  فقهی گفته:

  باسلام امروز ساعت یک وگفتند از طرف بیمه خدمات درمانی زنگ می زنم چون شمابازنشسته وسرپرست خانوار هستید باید این کارت رابرای بیمه تکمیلی بگیرد وباچرب زبانی ۹۹۵ هزارتومان از من گرفتن . حال چطور می توانم پولم رابرگردانم .به حسابم

  پاسخ
  • علیرضا ظهیری سروری
   علیرضا ظهیری سروری گفته:

   درود و عرض ادب. ضمن ابراز تاسف از رخداد پیش آمده برای شما متاسفانه در این زمینه اطلاعی نداریم. ما در این سایت در خصوص عدم هر گونه ارتباط بین اینجور موسسات با شرکت بیمه پارسیان اطلاع رسانی کردیم.

   پاسخ
 12. مصطفی
  مصطفی گفته:

  سلام
  با من تماس گرفتند و گفتند با کارت تخفیف پارسیان هزینه های پزشکی ۵۰ درصد کم میشه و هزینه صدور کارت هم ۶۹۰ هزار تومنه.اسم ۴ نفر هم گرفتند و گفتند فردا مدارک و کارت براتون ارسال میشه و همونجا کارت بکشید.بعد که فهمیدم کلاهبرداریه زنگ زدم گفتم نمیخام گفتند نمیشه کارتتون صادر شد و کد ملی شما تو مراکز ما ثبت شده.بعد از مقاومت من گفتند منتظر ابلاغیه باشید به مبلغ سه و نیم میلیون جریمه میشید.

  پاسخ
  • علیرضا ظهیری سروری
   علیرضا ظهیری سروری گفته:

   درود. این نوع موسسات هیچگونه ارتباطی با شرکت بیمه پارسیان ندارند و در ضمن نامه بیمه مرکزی هم مبنی بر غیرقانونی بودن ارائه یا فروش هرگونه خدمات بیمه ای توسط این نوع موسسات در سایت جهت مشاهده قرار گرفته شده است. اما در خصوص تهدید به جریمه سه و نیم میلیونی و ابلاغ و … ، اینها روشهایی هستند که متاسفانه اگاها بعضی از بازاریابهای ای نوع موسسات جهت اجبار و مجاب کردن مشتری استفاده می کنند و مطمئنا صرفا جهت ارعابه.

   پاسخ
 13. مینا
  مینا گفته:

  سلام،خسته نباشید دوستان عزیز.
  همین امروز ساعت ۱۱:۴۵ تماس گرفتن گفتن که مبلغ ۶۵۰ هزار تومان واریز کنید یه خانم بودن،و اصرار داشتن که قبل از ساعت ۳ بعد از ظهر مبلغ رو واریز کنیم.و می گفتن بیمارستان خصوصی و….۵۰ درصد تخفیف میدن حتی برای جراحی زیبایی تا اینکه اومدم تحقیق کردم در این باره و پیام شما دوستان رو دیدم.
  شماره تماسشون:۰۲۱۷۷۲۷۵۹۴۲
  شماره حساب که داده بودن مبلغ رو پرداخت کنیم:۰۹۷۲***۵۰۲۲۲۹۱۰ به اسم خانم فاطمه فرهادی مدیر امور ارسال.
  تازه میگفتن اخبار و رسانه ها گفتن شما اطلاع ندارید.
  و ممنون از کامنت های شما دوستان که در جریان گذاشتید.

  پاسخ
  • مصطفی
   مصطفی گفته:

   دقیقا امروز هم به من زنگ زدن نه یک بار بلکه ۳ بار و مبلغ ۵۹۸ هزار تومان رو درخواست کردن

   پاسخ
 14. صادقی
  صادقی گفته:

  سلام
  با بنده هم تماس گرفتن گفتن باید بیمه بشید و اجباریه اگر بیمه نشید جریمتون میکنیم و ازم ۴۰۰ تومن گرفتن .. بیمه سلامت پارسیان خادم گفتن هستیم آلان من چجوری پولمو پس بگیرم

  پاسخ
 15. کاوه
  کاوه گفته:

  با سلام و احترام
  امسال مورخ ۰۱/۱۵ با بنده تماس گرفتن و متاسفانه بنده هم خام حرفاشون شدم و پول را پرداخت کردم . ایکاش قبل همه اینا این همه کامنت ناراضی رو می دیدم و الان پیگیرم ک کارتمو مرجوع کنم . ولی متاسفانه کسی پاسخگو نیست .
  امیدوارم روزی بیاد ک دیگه از این مشکلات نداشته باشیم .
  سپاس از همه

  پاسخ
 16. یحیی
  یحیی گفته:

  سلام دوستان امروزم با من تماس گرفتن ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ظهر بود گفتم بیمه تکمیلی دارم سالی ۵۹۸ تومن بعد گفتن فردا میان جلو خونه کل خانواده رو بیمه می‌کنه من وقتی دیدگاه بچه ها رو دیدم پشیمون شدم همون موقع هم که پشت تلفن صحبت میکردن یه جوری بود شک کردم ولی با تحقیقات فهمیدم کلاه بردارن لطفا گول نخورید منم فردا ایستگاه هشون میکنم خخخخخخخ

  پاسخ
 17. Eric Jones
  Eric Jones گفته:

  Cool website!

  My name’s Eric, and I just found your site – parsianagent.ir – while surfing the net. You showed up at the top of the search results, so I checked you out. Looks like what you’re doing is pretty cool.
  ٍEric

  پاسخ
 18. امید
  امید گفته:

  سلام این ها بدون هماهنگی آمدن جلوی درمون بزور از خانمم یک میلیون ۹۰تومن گرفته چطور باید به پولمون برسیم

  پاسخ
  • علیرضا ظهیری سروری
   علیرضا ظهیری سروری گفته:

   درود و ارادات جناب آقای امید شرقی. با توجه به اینکه فعالیت و خدمات موسسه مذکور ارتباطی به بیمه پارسیان نداشته و مورد تایید این شرکت نیز نیست، بایستی با خودشان تماس برقرار فرمایید.
   با سپاس

   پاسخ
 19. باقری
  باقری گفته:

  سلام
  امروز با من هم در رابطه با همین بیمه تماس گرفتن واقعا حرفاشون عجیب بود ک میگفتن۶۰ درصد از هزینه های دندانپزشکی رو متقبل میشن
  بدون اینکه ازم ی شماره ملی بپرسن بهم گفتن تمام افراد خانوادم هم میتونم تحت پوشش خودم قرار بدم… آدرسمو گرفتن و گفتن بیممو میفرستن همش هم اصرار داشتن ک توی اخبار راجبشون گفتن
  لطفا گولشون رو نخورین قبل هر اقدامی اول فکر و بعد تحقیق کنین مثل من ک الان اومدم پیام های شما عزیزان رو خوندمو فهمیدن قضیه از چه قراره
  برقرار باشین عزیزان

  پاسخ
 20. صادق خانجانی لسکو
  صادق خانجانی لسکو گفته:

  سلام و وقت بخیر خدمت تمام ایرانی های اصیل و پاک دل
  از بیمه سلامت بامن تماس گرفتن
  اول مشخصاتم رو خواستن نام ونام خانوادگی
  وبعد در همان لحظه گفتن ثبت نام شدید و باید مبلغ ۵۰۹ هزار تومن بدید
  ولی من بحث کردم وگفتن جریمه تون میکنیم ب مبلغ ۳ملیون تومان
  منم گفتم برو جریمه کن
  خواستم فحش ناموس بدم که گوشی رو قطع کرد
  شماره ای ک با من تماس گرفته شده
  ۰۲۱۳۶۸۴۱۵۶۶

  پاسخ
  • علیرضا ظهیری سروری
   علیرضا ظهیری سروری گفته:

   درود بر شما و عرض ادب جناب آقای خانجانی. سپاس از شما برای به اشتراک گذاشتن تجربتون و همراهی شما نیاز است به اطلاعتون برسونم این افراد از پرسنل بیمه سلامت دولت نیستند و طبق هشدار و اطلاع رسانی مدیر حراست بیمه سلامت دولت که در متن مطلب بالا نیز به آن اشاره شده بیمه سلامت هیچ نوع بازاریابی تلفنی ندارد.
   نیاز به فحش نیست و همینکه منطقی و آگاهانه برخورد کردید کفایت می کرد. سالم ، آگاه و تندرست باشید همیشه

   پاسخ
  • سعید
   سعید گفته:

   سلام ۲روز پیش با من تماس گرفتند گفتن شما بیمه طلایی شدید نه مدارکی خواست نه چیزی من گفتم میخوام آدرس دادم فرداش اومد باهاشون درگیر شدم گفتم با چه مدارکی منو بیمه کردی که میخوای کلاهبرداری کنید خواستم تلفن بزنم ۱۱۰ خودش گفت اشتباه کردم

   پاسخ
  • افسانه
   افسانه گفته:

   سلام امروزم با من تماس گرفتن و من ازشون خواستم که بم ثابت کنن هست همچین چیزی شماره ثبت شرکت خادم رو به من دادن که تو قوه قضاییه اورد.۵۴۸ تومانم پرداخت کردم.الان کی باید رسیدگی کنه؟

   پاسخ
   • علیرضا ظهیری سروری
    علیرضا ظهیری سروری گفته:

    درود و عرض ادب. جهت فروش و هرگونه فعالیت در خصوص ارائه خدمات بیمه ای در ایران صرفا و صرفا تاییدیه و مجوز بیمه مرکزی مورد تایید است و لاغیر.
    فعالیت آن موسسه و موسسات مشابه با تشابه اسمی پارسیان هیچ ارتباطی به بیمه پارسیان نداشته و مورد تایید این شرکت نیز نیست.
    روزتان به خیر و نیکی

    پاسخ
 21. سعید
  سعید گفته:

  سلام ، پس کی میخاد جلو اینها روبگیره روزروشن جیب ملتو خالی میکنن بعد یک خانمی زنگ زد گفت من از اداره بازرسی تماس میگیرم شما مشمول جریمه هستی چون نماینده مارو سرکارگذاشتی باید بیایی خیابان مطهری تهران تا پیگیری بشه تهدید هم کرد من بعد ازتحقیق پشیمون شدم ومبلغی واریز نکردم بعد با شرکت بیمه پارسیان تماس گرفتم گفتن همچنین شماره ای اصلا نداریم
  شمارشون ۰۲۱۳۳۳۵۶۰۷۹
  البته یکی ازشماره هاشونه

  پاسخ
  • علیرضا ظهیری سروری
   علیرضا ظهیری سروری گفته:

   درود بر شما و عرض ادب. دوست گرامی همونطور که در متن این صفحه تاکید شده است ، خدمات موسسات این چنینی هیچ ارتباطی به شرکت بیمه پارسیان ندارد و این مطلب در این سایت به جهت همین اطلاع رسانی ارائه شده است. سپاس از اینکه تجربه خودتون رو به اشتراک گذاشتید.

   پاسخ
 22. پیمان
  پیمان گفته:

  بعضیا نون حلال از گلوشون پایین نمیره. به من گفتند شما از اسفند ۱۴۰۰ بمدت ۵ سال ماهی یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومن میگیرید چون قشر کم درآمد هستید اما باید ۶ میلیون تومن بدید تا نمیدونم چی چی تسویه بشه و پرونده به جریان بیفته اما چون قشر کم درآمدید فعلا یک میلیون بدید و بقیه رو از پول ماهیانه ای که دریافت خواهید کرد کم میکنیم. امروز زنگ زدند گفتند یک میلیون دیگه هم بابت فلان باید الان بدید اما بعدش از مبلغ ماهیانه که بهتون میدیم کم میکنیم. دفعه اول گفتند موسسه سلامتیم. امروز گفتند بیمه عمر هستیم. گفتم من اصلا بیمه عمر ندارم! باهاشون بحثم شد گفتم من اصلا نمیخوام و اون یک تومنی که دادم الان برگردونید. وسط حرفم گفت خداحافظ و قطع کرد. بهشون زنگ زدم گفتم اگه پولمو ندین میرم سراغ پلیس. اسم پلیس که اومد گفتند باشه بعد از طی روال کنسلی پرونده، پولتو میدیم. پرسیدم چه موقع؟ گفتند زنگ میزنیم به شما. گیر دادم و گفتم به من یک زمان مشخص بده و اونا هم گفتند ۲۰ روز. دیگه ببینم چی میشه.

  پاسخ
 23. فرخ محمدی
  فرخ محمدی گفته:

  سلام دیروزیه خانم بهم زنگ زدوبااجباری بودن وتهدیداینکه جزوء اقشارپردرآمد حساب میشی اگه ثبت‌نام نکنی واینکه پشت خط منتظر شدتاپرداخت کنم پرسیدم درصورت انصراف پولوبازگشت میدیدگفتن بله وگفتن کارت درب منزل میادولی کارتی نیاوردن وهرچقدرزنگ زدم به گردن نگرفتن وگفتن عودت داده نمیشه حال بایدچه کنیم تاپولو برگردونم؟؟

  پاسخ
  • علیرضا ظهیری سروری
   علیرضا ظهیری سروری گفته:

   درود و عرض ادب خدمت شما جناب آقای فرخ محمدی. اگر از موسسه سلامت پارسیان خادم بوده طبق فرمایش مدیر عامل اون موسسه، ظاهرا با مراجعه حضوری و ارائه قبض و رسید پرداخت، پیگیری می کنند. نشانی رو هم همونطور که در پیامهای قبل اعلام کرده اند تهران – بهشتی سرافراز کوچه ۱۲ پلاک ۱۴ واحد ۶ است.

   پاسخ
  • صدف ایوبی
   صدف ایوبی گفته:

   سلام وقت بخیر ، آقا شما شکایتتون از سلامت پارسیان خادم رو پیگیری کردید ؟ حضوری رفتید؟ من بیشتر از یک ماهه که گذشته پیش پلیس هم رفتم ولی گفت هزینه شکایت ۲۰۰ تومنه و با یک نفر احتمال پیگیری شکایتم کم ، اگه چند نفر بشیم شاید پیگیری کنن به من پیام بدید اگه حتی شکایتتون به جایی رسیده بفهمیم چجوری پولمونو بگیریم ۰۹۳۷۵۸۷۳۲۷۹

   پاسخ
 24. تقی زاده
  تقی زاده گفته:

  سلام
  به خدا کلاهبرداریه, با من تماس گرفتند و گفتند با تمام مراکز درمانی دولتی و خصوصی قرار داد داریم و ۷۰ درصد از تمام هزینه های شما را پوشش می‌دهیم
  من هم اعتماد کرده و خریدم پس از دریافت کارت تازه متوجه شدم که فقط باچند نفر پزشک قرار داد دارند و سقف تعهد شان نیز بیش از ۱۰ الی ۱۵ درصد نیست. با هیچ مرکز درمانی طرف قرار داد نیستند. حتی به منشور اخلاقی خودشان که در بند ۴ صفحه ۹ نوشته اند پایبند نیستند.

  پاسخ
  • علیرضا ظهیری سروری
   علیرضا ظهیری سروری گفته:

   درود بر شما آقای تقی زاده. ما در خصوص کلاهبرداری یا عدم کلاهبرداری این موسسه اظهار نظری نمی کنیم. اما اگر خدمات مربوطه توسط موسسه سلامت پارسیان خادم ارائه شده ، برای پیگیری و رفع مشکلتون متن کامل پیام مدیرعامل موسسه مربوطه در این نوع موارد، عینا با رعایت حفظ امانت خدمتتان اعلام می گردد. همچنین در صورت تمایل می توانید شماره همراه خود را در ادامه این گفتگو ارائه نمایید تا با شما تماس بگیرند.
   پیام مدیرعامل موسسه مربوطه ” شماره های اعلام شده و شماره موبایل داخل مدارکی که دریافت کردید همه روزه۸:۳۰ الی ۱۶:۳۰ پاسخگوی شما عزیز می باشد و همکاران ما در آدرس بهشتی سرافراز کوچه ۱۲ پلاک ۱۴ واحد ۶ پذیرای شما می باشند و یا جهت رفاه حالتون شماره تماسی از خودتون بفرستید همکاران در کوتاه ترین زمان با شما تماس میگیرند./ مجید میری لواسانی”.

   پاسخ
   • صدف ایوبی
    صدف ایوبی گفته:

    با سلام وقتتون بخیر دقیقا از همین مرکز که فرمودید سلامت پارسیان خادم با من تماس گرفتن ۴۸۹ تومن هزینه بابت کارت تخفیف گرفتن ولی تعهداتشون طبق گفته هاشون نبود و یه نمونه خدماتی که به من معرفی کردن یه مرکز پلمپ شده بود من میخوام این کارت رو مرجوع کنم ولی پیگیری نمیکنن و بد پاسخ میدن و هی عقب میندازن من شمارم رو میزارم برای پیگیری زنگ بزنن ۰۲۱۵۵۷۰۲۴۸۵
    ۰۹۳۷۵۸۷۳۲۷۹

    پاسخ
    • علیرضا ظهیری سروری
     علیرضا ظهیری سروری گفته:

     درود بر شما سرکار خانم ایوبی گرامی. وقت شما هم به خیر و نیکی. لطفا نتیجه رو در همین صفحه بعدا منعکس بفرمایید تا اگر افراد دیگری که مشکل مشابه دارند نیز مشکلشان حل شود. با سپاس

     پاسخ
   • صدف ایوبی
    صدف ایوبی گفته:

    اصلا جواب نمیدن تا میفهمن میخوای کارتو پس بدی تلفنو قطع میکنن بد جوابتو میدن یا هی میگن بعدا با شما تماس گرفته میشه ولی تماسی نمیشه ، تلفنی که به من گفت امکان مرجوعی نیست

    پاسخ
 25. مسیح
  مسیح گفته:

  شاید ماجرایی که میگم باورتون نشه ولی حقیقت داره…
  امروز صبح با بنده هم از همین موسسه تماس گرفتن. ادعا کردن با پرداخت ۱.۹۲۰.۰۰۰ تومن، از تیرماه ۱۴۰۰ برام ماهیانه ۱.۴۰۰.۰۰۰ تومان حقوق بازنشستگی پرداخت میشه. من بعد از تحقیقاتی که خودم و همسرم انجام دادیم و متوجه کلاه برداری این قضیه شدیم، تماس گرفتم و اعلام کردم که از خریدم منصرف شدم. فردی که اون طرف خط بود، چند دفعه اصرار خیلی عجیبی کرد که واسه چی منصرف شدی؟! بعد از چند بار سوال و جواب کردن با من، شروع کرد به فحاشی!! اینقدر این موضوع برام عجیب و غیرمنتظره بود که خنده ام گرفته بود پشت تلفن…
  شماره تماسها رو هم میذارم برای اینکه دیگه نتونن با کس دیگه ای این کار رو بکنن:
  ۷۷۹۸۳۲۸۳
  ۷۷۱۶۴۱۶۵

  پاسخ
  • پارسیان خادم
   پارسیان خادم گفته:

   جناب مسیح عزیز صفحه اول سایت موسسه اعلام شده که متاسفانه افرادی سود جو اخیرا اقدام به دریافت وجه خارج از خدمات موسسه به نفع خود مینمایند که با شکایت این موسسه تحت تعقیب می باشند خواهشمند است در صورت پرداخت وجه با رسید واریز به دفتر موسسه مراجعه کرده و ما را در پیگیری و احقاق حق خود و موسیه یاری نمایید

   پاسخ
 26. محمد
  محمد گفته:

  سلام آقا تو پاچه منم رفته
  خوشبختانه من چک دادم بهشون
  میرم جلوی چک رو ببندم ک بیشتر تو پاچم نره

  پاسخ
 27. سعیده
  سعیده گفته:

  سلام. آقا توروخدا چرا کسی جلوی اینارو نمی گیره؟
  یکماه پیش همین سلامت پارسیان به ما زندگ زدن که چهارصدوبیست تومن واریز کنید بیمه تکمیلی میشید چهار نفر از اعضای خانواده با هم… ما هم خریدیم یه کارت دادن پیک برامون آورد. بعد دو هفته مشکلی پیش اومد خواستیم بریم برای درمان هرچی زنگ زدیم به شماره هاشون هیچکی جوابمونو نداد مجبور شدیم خودمون همه هزینه رو دادیم…
  امروز صبح هم دوباره خودشون تماس گرفتن با همسرم که شما یک میلیون و ششصدو خورده ای واریز کن بعد عید بازنشسته میکنیم شمارو!!!!!
  من گوشیو گرفتم گفتم خانوم اول تکلیف اون هزینه درمان مارو مشخص کنین گفن اون به من ربطی نداره من مسئول بازنشستگی هستم و جوابمونو ندادن هیچکس.
  توروخدا مردم گول اینارو نخورید. آخه کدوم عقل سالمی قبول می کنه با یک و ششصد ظرف چند ماه بازنشست شه آدم؟؟؟؟
  من بیمه دوران سربازی همسرمو خواستم بخرم برای ۲۰ ماه خودش میشد ۳ میلیون تومن!

  پاسخ
 28. صرافزاده
  صرافزاده گفته:

  سلام. با ما تماس گرفتن از همین بیمه سلامت پارسیان تهدید کردن منو که این بیمه اجباریه و تو رسانه ها دولت اعلام کرده که باید همه بخرید این کارت رو. اگر نخری دولت فکر می کنه تو وضعت خوبه و یارانتو قطع می کنه. واقعیت داره آقای ظهیری؟ یارانمو قطع می کنن؟؟
  مبلغش هم گفته ۸۳۰ هزار تومن یکساله.

  پاسخ
  • علیرضا ظهیری سروری
   علیرضا ظهیری سروری گفته:

   درود بر شما. خیر.
   اول از همه باید عرض کنم چیزی به اسم بیمه سلامت پارسیان وجود خارجی نداره و این محصولات و خدمات ارائه شده توسط این نوع موسسات اصلا از نظر بیمه ای اعتباری ندارد.
   در واقع موسسه ای که مدعی ارائه این خدمت هستش به هیچ عنوان تحت نظر و دارای مجوز از بیمه مرکزی برای ارائه خدمات بیمه ای نیست.
   دوم اینکه تهیه این کارت به هیچ عنوان اجباری و معیاری برای حذف یارانه شما نیست!!

   پاسخ
 29. امیر یوسف صفرزاده
  امیر یوسف صفرزاده گفته:

  سلام. ممنون میشم جواب این سوالمو بدید که بیمه سلامت با کارت سلامت چه فرقی داره؟

  پاسخ
  • علیرضا ظهیری سروری
   علیرضا ظهیری سروری گفته:

   با درود خدمت شما جناب صفرزاده.
   بیمه سلامت ، بیمه همگانی مردم ایران است که از طرف دولت ارائه میشه و فقط خدمات درمانی را عرضه می کنه. مختص افرادیه که در جامعه تحت پوشش هیچ بیمه پایه ای مثل بیمه سازمان تامین اجتماعی نیستن و پس از ثبت نام بیمه سلامت با توجه به بررسی که توسط دولت انجام میشه یا بصورت رایگان و یا در قبال پرداخت مبلغی توسط شما به سازمان بیمه سلامت دولت ، فرد تحت پوشش قرار می گیره و دفترچه دریافت می کنه. در ضمن برای ثبت نام بیمه سلامت با شما تماس نمی گیرن!! برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.
   کارت سلامت ، همان کارت تخفیفی است که برای تخفیف هزینه های درمان ، توسط اشخاص حقیقی و حقوقی عرضه می شود و هیچ گونه فعالیت بیمه گری ای ندارند. در ضمن این کارت ها و شرکت ها هیچ ارتباطی با بیمه سلامت دولت و شرکت های بیمه ای دیگر ندارند و مورد تایید این سازمان ها نیستند. عموما فروش این کارت ها از طریق بازاریابی شبکه ای یا تماس های تلفنی مشابه موارد ذکر شده توسط هم وطنان عزیزمان در این مطلب ، بفروش می رسند.

   پاسخ
 30. فریبا
  فریبا گفته:

  سلام بیمه سلامت پارسیان به اسم بیمه سلامت از من ۳۹۸ هزار تومن گرفت و من احمق هم پرداخت کردم اینها چطور اسم ما و بچه هامونو میدونن چرا باهاشون برخورد نمیشه مریم محمدی با افتخار میگه نه سال مشغول به این کار هستم

  پاسخ
  • علیرضا ظهیری سروری
   علیرضا ظهیری سروری گفته:

   درود و عرض ادب.
   متاسفانه اتفاقی که این وسط میفته عدم توجه شما به پیشنهاد اعلامیشون هست.
   بدلیل تشابه اسمی بیمه سلامت اجباری که توسط خود دولت ارائه می شه و همچنین کلمه پارسیان که در نام شرکت بیمه پارسیان هست عموما افرادی که با آنها تماس گرفته میشه فکر می کنن که یا این مجموعه از طرف دولت برای پوشش بیمه سلامت اجباری هست یا اینکه دارن بیمه درمان تکمیلی شرکت بیمه پارسیان رو می خرن. بخاطر همون با اعتماد به نام شرکت بیمه پارسیان مبلغ رو پرداخت می کنن.
   در صورتی که در وبسایت شرکت بیمه پارسیان هم اعلام شده: شرکت بیمه پارسیان اعلام می دارد هیچگونه ارتباطی با موسسه سلامت پارسیان نداشته و هرگونه بیمه نامه یا سایر خدماتی(کارت تخفیف سلامت پارسیان) که آن موسسه با نام بیمه پارسیان، پارسیان و … عرضه می دارد نزد شرکت بیمه پارسیان هیچگونه اعتباری نخواهد داشت.
   ما هم در وبسایت رسمی خودمون این مساله رو جهت اطلاع عموم مردم اعلام کردیم.

   پاسخ
  • علیرضا ظهیری سروری
   علیرضا ظهیری سروری گفته:

   در خصوص دونستن نام شما و فرزندانتون ، معمولا این نوع بازاریاب ها با بدست آوردن اطلاعات اولیه کمی ( از روشهای مختلف ) ، اعتماد مخاطب رو جلب می کنن و در ادامه اطلاعات کامل رو از زبون خودتون میشکن بیرون!!
   روشی به نام تئوری بارنوم که یکی از راههای بازاریابی به روش فالگیرهاست!
   هایمن در این مورد، می‌گوید که غیب‌گوها به تنها چیزی که نیاز دارند تحت تاثیر قرار دادن مخاطب در لحظه و تصمیم‌گیری سریع مخاطب است . و گرنه اگر زمان بخورد و هر مخاطبی کمی فرصت برای فکر کردن داشته باشد می تواند به این نتیجه برسد که فالگیر و رمال فقط یک سری بدیهیات و کلیات تحویل شان داده است و پیش گویی ها و غیب گویی هایش اصلا منطقی نیست.

   پاسخ
 31. حسینی
  حسینی گفته:

  سلام. خدا خیرتون بده که شفاف و واضح گفتید همه چیو و اطلاع رسانی کردید. من از همکارتون و نماینده بیمه هستم و واقعا خسته شدم از بس که اومدن از ما پرسیدن در مورد این تماس ها… . ازین به بعد هر کی بپرسه لینک این اطلاعیه شما رو میفرستم براش و راحت :) موفق باشید.

  پاسخ
  • علیرضا ظهیری سروری
   علیرضا ظهیری سروری گفته:

   درود و عرض ادب همکار گرامی. خواهش می کنم. بنده فقط وظیفمو انجام دادم و خوشحالم برای شما هم مفید بوده این مطلب. برای ارسال این اطلاعیه هم می تونید لینک همین صفحه رو از نوار آدرس ذخیره و براشون بفرستید https://parsianagent.ir/salamat-parsian و هم می تونید در قسمت پایان مطلب در بخش “اشتراک این مطلب” بر روی هر کدوم از شبکه های مجازی که آیکونش نمایش داده شده کلیک کنید و براحتی ارسال نمایید. مطابق شکل زیر:
   ارسال مطلب از طریق اشتراک این مطلب

   پاسخ
 32. سحر
  سحر گفته:

  مرسی از پاسخ کاملتون و وقتی که گذاشتید.
  لطفا آدرس این سایتهایی که گفتید رو اعلام می کنید ما بتونیم چک کنیم که آیا اینا اصلا مجوز بیمه مرکزی دارن یا نه؟

  پاسخ
  • علیرضا ظهیری سروری
   علیرضا ظهیری سروری گفته:

   خواهش می کنم. وظیفمونو انجام دادیم.
   بله حتما.
   ۱- نشانی صفحه اصلی وبسایت بیمه مرکزی https://www.centinsur.ir
   صفحه اصلی درگاه رسمی بیمه مرکزی

   ۲- نشانی صفحه اطلاعات نمایندگی های دارای مجوز از بیمه مرکزی اینجا کلیک کنید.
   اطلاعات نمایندگان دارای مجوز بیمه مرکزی

   ۳- نشانی صفحه اطلاعات کارگزاری های دارای مجوز از بیمه مرکزی اینجا کلیک کنید.

   ۴- نشانی صفحه اطلاعات مراکز رسمی ارائه خدمات شرکت بیمه پارسیان اینجا کلیک کنید.

   پاسخ
 33. سحر
  سحر گفته:

  یعنی اینایی که زنگ میزنن بهمون کلاهبردارن؟
  ایش چقدرم که سمجن. به من زنگ زدن دو سه هفته هر روز. بعد اومدن جلو در که پول رو پرداخت کن. بعد از یکم تحقیق گفتم نمی خوام اصلا. برگشته میگه شما جریمه می شی و باید فلان قدر جریمه بدی!! چه جریمه ای آخه؟ مگه من گفتم بیا؟!! شما آدرسمو پرسیدی گفتی تکمیل پرونده بعد هم پاشدی یکاره اومدی جلو در خونه من!!! ملت رو ساده گیر آوردن بخدا…

  پاسخ
  • علیرضا ظهیری سروری
   علیرضا ظهیری سروری گفته:

   درود و عرض ادب.
   ببینید ما در خصوص کلاهبردار بودن یا نبودنشون هیچ اظهار نظری نمی کنیم تا مادامیکه نگفته باشند از طرف شرکت بیمه پارسیان هستند یا نماینده شرکت بیمه پارسیانند. در این مطلب به اطلاع عموم مردم عزیز کشورمون رسوندیم که موسسه سلامت پارسیان هیچ ارتباطی با شرکت بیمه پارسیان نداره و نزد این شرکت فاقد اعتبار است.
   یعنی اگر در تماس هایی که برقرار می کنند اعلام کنند خدمات بیمه پارسیان را داریم به شما می فروشیم یا اگر شما این خدمات ( کارت تخفیف یا بیمه تکمیلی و بازنشستگی و …) را بخرید از ما تحت پوشش بیمه پارسیان قرار می گیرید، در آن صورت کلاهبرداری و سوء استفاده از تشابه اسمی با شرکت بیمه پارسیان محسوب می شود.
   در غیر اینصورت ما هیچگونه اظهار نظر دیگری در خصوص خدمات موسسه سلامت پارسیان نمی کنیم و خدماتشان را نه رد می کنیم و نه قبول.
   مسئولیت تحقیق در خصوص صحت و درستی سایر اظهارات آنها بر عهده خود شما است.
   جهت اطلاع عرض می نمایم که صرفا و فقط افراد حقیقی و حقوقی ای می توانند خدمات بیمه ای را بفروشند که تحت نظارت و دارای مجوز بیمه مرکزی ایران باشند.
   به عنوان مثال نمایندگی بیمه پارسیان کد ۵۰۳۶۸۳ ظهیری سروری دارای مجوز و پروانه رسمی فعالیت نمایندگی فروش بیمه پارسیان است. در ضمن در قسمت اطلاعات نمایندگان رسمی وبسایت بیمه مرکزی و شرکت بیمه پارسیان ثبت شده و براحتی قابل تحقیق است.

   موفق باشید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *