خدمات بیمه ای موسسه سلامت پارسیان از جمله بیمه درمان تکمیلی ، تخفیف کارت و … ارتباطی با شرکت بیمه پارسیان ندارد و نزد این شرکت فاقد اعتبار است.

بیمه درمان تکمیلی و تخفیف کارت موسسه سلامت پارسیان

خدمات بیمه ای موسسه سلامت پارسیان از جمله بیمه درمان تکمیلی پارسیان ، تخفیف کارت و … ارتباطی با شرکت بیمه پارسیان ندارد و نزد این شرکت فاقد اعتبار است.

در چندروز اخیر تماس‌های متعددی توسط هم‌میهنان عزیزمان با موضوع کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تخفیف کارت بیمه و بیمه درمان تکمیلی انفرادی اجباری بیمه پارسیان با نمایندگی رسمی ظهیری سروری بیمه پارسیان کد ۵۰۳۶۸۳  گرفته شده است. افراد مذکور اعلام داشته‌اند که ظرف چند روز گذشته با آنها تماس گرفته‌شده و اعلام گردید که دارای شرایط لازم جهت دریافت خدمات بیمه درمان‌تکمیلی پارسیان شده‌اند و با مبلغ حق بیمه حدود ۴۵۰ هزار تومان بصورت سالیانه می‌توانند تحت پوشش قرار گیرند. پس از پیگیری مشخص گردید که از موسسه سلامت پارسیان با آنها تماس گرفته شده است.

همچنین اعلام شده که خدمات مذکور اجباری است.

لذا طبق اعلام‌قبلی شرکت بیمه پارسیان در تارنمای‌رسمی این شرکت به نشانی www.parsianinsurance.ir  به اطلاع عموم مردم می‌رساند که:

شرکت بیمه پارسیان هیچگونه ارتباطی با موسسه سلامت پارسیان نداشته و هرگونه بیمه نامه یا سایر خدماتی (کارت تخفیف سلامت پارسیان – بیمه‌درمان تکمیلی انفرادی پارسیان ) که آن موسسه با نام بیمه پارسیان، پارسیان و … عرضه می دارد نزد شرکت بیمه پارسیان هیچگونه اعتباری نخواهد داشت.

لازم به ذکر است این متن هیچگونه دلیلی بر رد یا تایید خدمات موسسه سلامت پارسیان نمی‌باشد.

شرکت بیمه پارسیان خدمات بیمه‌های درمانی تکمیلی را فقط بصورت گروهی ارائه می‌نماید و اختیاری است.

بیمه حوادث - بیمه پارسیان - نمایندگی ظهیری 503683

بیمه درمان تکمیلی گروهی بیمه پارسیان

فراهم‌سازی سلامتی کارکنان و خانواده‌های آنان و نیز تامین آرامش ایشان در هنگام بروز بیماری، موضوعی است که هر سازمان پیشرو آن را بر خود فرض می‌داند. برهمین مبنا است که سازمان‌ها تلاش‌ می‌کنند با تامین‌ پوشش‌‌های درمانی برای‌ کارکنان‌ خود، آرامش‌ خاطر را برای آنان‌ فراهم سازند.

سازمان‌ها بر اساس قانون، موظفند پوشش درمانی صندوق‌های بازنشستگی را برای کارکنان خود فراهم نمایند.
اما جبران هزینه‌های درمان توسط این صندوق‌ها کافی نمی‌باشد. زیرا آنها طبق تعرفه‌های خود اقدام به جبران هزینه‌های درمان می‌کنند.
بنابراین به منظور جبران مابه‌‌التفاوت هزینه درمان تا سقف هزینه‌های درمانی به صورت آزاد، طرح بیمه درمان تکمیلی یا درمان گروهی از سوی شرکت بیمه پارسیان ارائه شده است.

توجه:

شرکت بیمه پارسیان هیچگونه ارتباطی با موسسه سلامت پارسیان ندارد.
و هرگونه بیمه نامه یا سایر خدماتی (کارت تخفیف سلامت پارسیان – بیمه‌درمان تکمیلی پارسیان ) که آن موسسه با نام بیمه پارسیان، پارسیان و … عرضه می دارد نزد شرکت بیمه پارسیان هیچگونه اعتباری نخواهد داشت.

تماس با ما

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بیمه‌های درمان تکمیلی گروهی بیمه پارسیان با ما تماس بگیرید.
شماره همراه و واتساپ : ۰۹۳۵۲۱۲۲۲۱۰

بازدیدها: ۴۱۹

5 پاسخ
 1. محمد ارسلان
  محمد ارسلان گفته:

  چند تا موسسه دیگه هم هستن که مثل همین موسسه سلامت پارسیان بزور سعی میکنن از آدم پول بگیرن. جالبه هیچ در و پیکر درستی هم ندارن. حتی سایت و آدرس دقیقی هم ندارن.
  فقط تا وقتی بفروشن باهات خوشرویی میکنن و همینکه فروحتن دیگه جواب تلفنتم نمیدن… جالبه هیچ جا هم کارتاشونو اصلا قبول ندارن و نمیشناسن! الکیه همه حرفاشون خانوم. گول نخورین. من که پارسال خریدم چند بار هم نیاز داشتم استفاده کنم هیچ کجا نتونستم و هیچ تلفن و آدرس درستی هم پیدا نکردم پیگیری کنم و جوابمو بدن.
  یارو که به من زنگ زد اسممو گفت و ادامه داد شما کارت بیمه تکمیلیتونو چرا نگرفتین تاحالا ؟ ما خیلی وقته آمادش کردیم. فقط آدرس بدید و پولشو واریز کنین فعالش کنیم براتون بفرستیم در خونه. من ساده هم چون دیدم اسم و فامیل و کد ملیمو میدونه اشتباه کردم و اعتماد کردم بهشون.

  پاسخ
 2. سحر
  سحر گفته:

  مرسی از پاسخ کاملتون و وقتی که گذاشتید.
  لطفا آدرس این سایتهایی که گفتید رو اعلام می کنید ما بتونیم چک کنیم که آیا اینا اصلا مجوز بیمه مرکزی دارن یا نه؟

  پاسخ
 3. سحر
  سحر گفته:

  یعنی اینایی که زنگ میزنن بهمون کلاهبردارن؟
  ایش چقدرم که سمجن. به من زنگ زدن دو سه هفته هر روز. بعد اومدن جلو در که پول رو پرداخت کن. من که دیدم نوشتید ربطی به بیمه پارسیان نداره و کلاهبرداریه گفتم نمی خوام اصلا. برگشته میگه شما جریمه می شی و باید فلان قدر جریمه بدی!! چه جریمه ای آخه؟ مگه من گفتم بیا؟!! شما آدرسمو پرسیدی گفتی تکمیل پرونده بعد هم پاشدی یکاره اومدی جلو در خونه من!!! ملت رو ساده گیر آوردن بخدا…

  پاسخ
  • علیرضا ظهیری سروری
   علیرضا ظهیری سروری گفته:

   درود و عرض ادب.
   ببینید ما در خصوص کلاهبردار بودن یا نبودنشون هیچ اظهار نظری نمی کنیم تا مادامیکه نگفته باشند از طرف شرکت بیمه پارسیان هستند یا نماینده شرکت بیمه پارسیانند. در این مطلب به اطلاع عموم مردم عزیز کشورمون رسوندیم که موسسه سلامت پارسیان هیچ ارتباطی با شرکت بیمه پارسیان نداره و نزد این شرکت فاقد اعتبار است.
   یعنی اگر در تماس هایی که برقرار می کنند اعلام کنند خدمات بیمه پارسیان را داریم به شما می فروشیم یا اگر شما این خدمات ( کارت تخفیف یا بیمه تکمیلی و بازنشستگی و …) را بخرید از ما تحت پوشش بیمه پارسیان قرار می گیرید، در آن صورت کلاهبرداری و سوء استفاده از تشابه اسمی با شرکت بیمه پارسیان محسوب می شود.
   در غیر اینصورت ما هیچگونه اظهار نظر دیگری در خصوص خدمات موسسه سلامت پارسیان نمی کنیم و خدماتشان را نه رد می کنیم و نه قبول.
   مسئولیت تحقیق در خصوص صحت و درستی سایر اظهارات آنها بر عهده خود شما است.
   جهت اطلاع عرض می نمایم که صرفا و فقط افراد حقیقی و حقوقی ای می توانند خدمات بیمه ای را بفروشند که تحت نظارت و دارای مجوز بیمه مرکزی ایران باشند.
   به عنوان مثال نمایندگی بیمه پارسیان کد ۵۰۳۶۸۳ ظهیری سروری دارای مجوز و پروانه رسمی فعالیت نمایندگی فروش بیمه پارسیان است. در ضمن در قسمت اطلاعات نمایندگان رسمی وبسایت بیمه مرکزی و شرکت بیمه پارسیان ثبت شده و براحتی قابل تحقیق است.
   همچنین دارای نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.
   موفق باشید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *