خدمات بیمه ای موسسه سلامت پارسیان از جمله بیمه درمان تکمیلی ، تخفیف کارت و … ارتباطی با شرکت بیمه پارسیان ندارد و نزد این شرکت فاقد اعتبار است.

بیمه درمان تکمیلی و تخفیف کارت موسسه سلامت پارسیان

خدمات بیمه ای موسسه سلامت پارسیان از جمله بیمه درمان تکمیلی پارسیان ، تخفیف کارت و … ارتباطی با شرکت بیمه پارسیان ندارد و نزد این شرکت فاقد اعتبار است.

در چندروز اخیر تماس‌های متعددی توسط هم‌میهنان عزیزمان با موضوع کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تخفیف کارت بیمه و بیمه درمان تکمیلی انفرادی اجباری بیمه پارسیان با نمایندگی رسمی ظهیری سروری بیمه پارسیان کد ۵۰۳۶۸۳  گرفته شده است. افراد مذکور اعلام داشته‌اند که ظرف چند روز گذشته از موسسه سلامت پارسیان خادم با آنها تماس گرفته‌شده و اعلام گردید که دارای شرایط لازم جهت دریافت خدمات بیمه درمان‌تکمیلی پارسیان شده‌اند و با مبلغ حق بیمه حدود ۴۵۰ هزار تومان بصورت سالیانه می‌توانند تحت پوشش قرار گیرند.

همچنین اعلام شده که خدمات مذکور اجباری است.

لذا طبق اعلام‌قبلی شرکت بیمه پارسیان در تارنمای‌رسمی این شرکت به نشانی www.parsianinsurance.ir  به اطلاع عموم مردم می‌رساند که:

شرکت بیمه پارسیان هیچگونه ارتباطی با موسسه سلامت پارسیان نداشته و هرگونه بیمه نامه یا سایر خدماتی (کارت تخفیف سلامت پارسیان – بیمه‌درمان تکمیلی انفرادی پارسیان ) که آن موسسه با نام بیمه پارسیان، پارسیان و … عرضه می دارد نزد شرکت بیمه پارسیان هیچگونه اعتباری نخواهد داشت.

لازم به ذکر است این متن هیچگونه دلیلی بر رد یا تایید خدمات موسسه سلامت پارسیان نمی‌باشد.

برای تهیه بیمه درمان تکمیلی انفرادی شرکت بیمه پارسیان برای خود و افراد تحت تکفل خود با هر شرایط مالی می توانید از یکی از طر‌ح‌های نخستین، برنزی، نقره‌ای و طلایی بیمه پارسیان استفاده نمایید.

بنا به اظهار محمد منتقمی راد مدیرکل حراست سازمان بیمه سلامت : بیمه سلامت هیچ گونه بازاریابی تلفنی نداشته و تماس‌های تلفنی با محتوای صدور کارت هوشمند یا بیمه تکمیلی سلامت، کلاهبرداری بوده و به هیچ عنوان مورد تایید سازمان بیمه سلامت نیست./ خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران – ایرنا ۱۳۹۹/۱۱/۰۴

بیمه حوادث - بیمه پارسیان - نمایندگی ظهیری 503683

بیمه درمان تکمیلی گروهی بیمه پارسیان

فراهم‌سازی سلامتی کارکنان و خانواده‌های آنان و نیز تامین آرامش ایشان در هنگام بروز بیماری، موضوعی است که هر سازمان پیشرو آن را بر خود فرض می‌داند. برهمین مبنا است که سازمان‌ها تلاش‌ می‌کنند با تامین‌ پوشش‌‌های درمانی برای‌ کارکنان‌ خود، آرامش‌ خاطر را برای آنان‌ فراهم سازند.

سازمان‌ها بر اساس قانون، موظفند پوشش درمانی صندوق‌های بازنشستگی را برای کارکنان خود فراهم نمایند.
اما جبران هزینه‌های درمان توسط این صندوق‌ها کافی نمی‌باشد.
زیرا آنها طبق تعرفه‌های خود اقدام به جبران هزینه‌های درمان می‌کنند.
بنابراین به منظور جبران مابه‌‌التفاوت هزینه درمان تا سقف هزینه‌های درمانی به صورت آزاد، طرح بیمه درمان تکمیلی یا درمان گروهی از سوی شرکت بیمه پارسیان ارائه شده است.

توجه:

شرکت بیمه پارسیان هیچگونه ارتباطی با موسسه سلامت پارسیان ندارد.
و هرگونه بیمه نامه یا سایر خدماتی (کارت تخفیف سلامت پارسیان – بیمه‌درمان تکمیلی پارسیان ) که آن موسسه با نام بیمه پارسیان، پارسیان و … عرضه می دارد نزد شرکت بیمه پارسیان هیچگونه اعتباری نخواهد داشت.
دنیا دنیا آرامش، بیمه پارسیان

تماس با ما

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بیمه‌های درمان تکمیلی گروهی و انفرادی بیمه پارسیان با ما تماس بگیرید.
شماره همراه و واتساپ : ۰۹۳۵۲۱۲۲۲۱۰

مطالب مرتبط:

ثبت نام بیمه اجباری همگانی رایگان سلامت دولت

تمدید اعتبار دفترچه تامین اجتماعی حذف شد.

30 پاسخ
 1. امید
  امید گفته:

  سلام این ها بدون هماهنگی آمدن جلوی درمون بزور از خانمم یک میلیون ۹۰تومن گرفته چطور باید به پولمون برسیم

  پاسخ
  • علیرضا ظهیری سروری
   علیرضا ظهیری سروری گفته:

   درود و ارادات جناب آقای امید شرقی. با توجه به اینکه فعالیت و خدمات موسسه مذکور ارتباطی به بیمه پارسیان نداشته و مورد تایید این شرکت نیز نیست، بایستی با خودشان تماس برقرار فرمایید.
   با سپاس

   پاسخ
 2. باقری
  باقری گفته:

  سلام
  امروز با من هم در رابطه با همین بیمه تماس گرفتن واقعا حرفاشون عجیب بود ک میگفتن۶۰ درصد از هزینه های دندانپزشکی رو متقبل میشن
  بدون اینکه ازم ی شماره ملی بپرسن بهم گفتن تمام افراد خانوادم هم میتونم تحت پوشش خودم قرار بدم… آدرسمو گرفتن و گفتن بیممو میفرستن همش هم اصرار داشتن ک توی اخبار راجبشون گفتن
  لطفا گولشون رو نخورین قبل هر اقدامی اول فکر و بعد تحقیق کنین مثل من ک الان اومدم پیام های شما عزیزان رو خوندمو فهمیدن قضیه از چه قراره
  برقرار باشین عزیزان

  پاسخ
 3. صادق خانجانی لسکو
  صادق خانجانی لسکو گفته:

  سلام و وقت بخیر خدمت تمام ایرانی های اصیل و پاک دل
  از بیمه سلامت بامن تماس گرفتن
  اول مشخصاتم رو خواستن نام ونام خانوادگی
  وبعد در همان لحظه گفتن ثبت نام شدید و باید مبلغ ۵۰۹ هزار تومن بدید
  ولی من بحث کردم وگفتن جریمه تون میکنیم ب مبلغ ۳ملیون تومان
  منم گفتم برو جریمه کن
  خواستم فحش ناموس بدم که گوشی رو قطع کرد
  شماره ای ک با من تماس گرفته شده
  ۰۲۱۳۶۸۴۱۵۶۶

  پاسخ
  • علیرضا ظهیری سروری
   علیرضا ظهیری سروری گفته:

   درود بر شما و عرض ادب جناب آقای خانجانی. سپاس از شما برای به اشتراک گذاشتن تجربتون و همراهی شما نیاز است به اطلاعتون برسونم این افراد از پرسنل بیمه سلامت دولت نیستند و طبق هشدار و اطلاع رسانی مدیر حراست بیمه سلامت دولت که در متن مطلب بالا نیز به آن اشاره شده بیمه سلامت هیچ نوع بازاریابی تلفنی ندارد.
   نیاز به فحش نیست و همینکه منطقی و آگاهانه برخورد کردید کفایت می کرد. سالم ، آگاه و تندرست باشید همیشه

   پاسخ
 4. سعید
  سعید گفته:

  سلام ، پس کی میخاد جلو اینها روبگیره روزروشن جیب ملتو خالی میکنن بعد یک خانمی زنگ زد گفت من از اداره بازرسی تماس میگیرم شما مشمول جریمه هستی چون نماینده مارو سرکارگذاشتی باید بیایی خیابان مطهری تهران تا پیگیری بشه تهدید هم کرد من بعد ازتحقیق پشیمون شدم ومبلغی واریز نکردم بعد با شرکت بیمه پارسیان تماس گرفتم گفتن همچنین شماره ای اصلا نداریم
  شمارشون ۰۲۱۳۳۳۵۶۰۷۹
  البته یکی ازشماره هاشونه

  پاسخ
  • علیرضا ظهیری سروری
   علیرضا ظهیری سروری گفته:

   درود بر شما و عرض ادب. دوست گرامی همونطور که در متن این صفحه تاکید شده است ، خدمات موسسات این چنینی هیچ ارتباطی به شرکت بیمه پارسیان ندارد و این مطلب در این سایت به جهت همین اطلاع رسانی ارائه شده است. سپاس از اینکه تجربه خودتون رو به اشتراک گذاشتید.

   پاسخ
 5. پیمان
  پیمان گفته:

  بعضیا نون حلال از گلوشون پایین نمیره. به من گفتند شما از اسفند ۱۴۰۰ بمدت ۵ سال ماهی یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومن میگیرید چون قشر کم درآمد هستید اما باید ۶ میلیون تومن بدید تا نمیدونم چی چی تسویه بشه و پرونده به جریان بیفته اما چون قشر کم درآمدید فعلا یک میلیون بدید و بقیه رو از پول ماهیانه ای که دریافت خواهید کرد کم میکنیم. امروز زنگ زدند گفتند یک میلیون دیگه هم بابت فلان باید الان بدید اما بعدش از مبلغ ماهیانه که بهتون میدیم کم میکنیم. دفعه اول گفتند موسسه سلامتیم. امروز گفتند بیمه عمر هستیم. گفتم من اصلا بیمه عمر ندارم! باهاشون بحثم شد گفتم من اصلا نمیخوام و اون یک تومنی که دادم الان برگردونید. وسط حرفم گفت خداحافظ و قطع کرد. بهشون زنگ زدم گفتم اگه پولمو ندین میرم سراغ پلیس. اسم پلیس که اومد گفتند باشه بعد از طی روال کنسلی پرونده، پولتو میدیم. پرسیدم چه موقع؟ گفتند زنگ میزنیم به شما. گیر دادم و گفتم به من یک زمان مشخص بده و اونا هم گفتند ۲۰ روز. دیگه ببینم چی میشه.

  پاسخ
 6. فرخ محمدی
  فرخ محمدی گفته:

  سلام دیروزیه خانم بهم زنگ زدوبااجباری بودن وتهدیداینکه جزوء اقشارپردرآمد حساب میشی اگه ثبت‌نام نکنی واینکه پشت خط منتظر شدتاپرداخت کنم پرسیدم درصورت انصراف پولوبازگشت میدیدگفتن بله وگفتن کارت درب منزل میادولی کارتی نیاوردن وهرچقدرزنگ زدم به گردن نگرفتن وگفتن عودت داده نمیشه حال بایدچه کنیم تاپولو برگردونم؟؟

  پاسخ
  • علیرضا ظهیری سروری
   علیرضا ظهیری سروری گفته:

   درود و عرض ادب خدمت شما جناب آقای فرخ محمدی. اگر از موسسه سلامت پارسیان خادم بوده طبق فرمایش مدیر عامل اون موسسه، ظاهرا با مراجعه حضوری و ارائه قبض و رسید پرداخت، پیگیری می کنند. نشانی رو هم همونطور که در پیامهای قبل اعلام کرده اند تهران – بهشتی سرافراز کوچه ۱۲ پلاک ۱۴ واحد ۶ است.

   پاسخ
  • صدف ایوبی
   صدف ایوبی گفته:

   سلام وقت بخیر ، آقا شما شکایتتون از سلامت پارسیان خادم رو پیگیری کردید ؟ حضوری رفتید؟ من بیشتر از یک ماهه که گذشته پیش پلیس هم رفتم ولی گفت هزینه شکایت ۲۰۰ تومنه و با یک نفر احتمال پیگیری شکایتم کم ، اگه چند نفر بشیم شاید پیگیری کنن به من پیام بدید اگه حتی شکایتتون به جایی رسیده بفهمیم چجوری پولمونو بگیریم ۰۹۳۷۵۸۷۳۲۷۹

   پاسخ
 7. تقی زاده
  تقی زاده گفته:

  سلام
  به خدا کلاهبرداریه, با من تماس گرفتند و گفتند با تمام مراکز درمانی دولتی و خصوصی قرار داد داریم و ۷۰ درصد از تمام هزینه های شما را پوشش می‌دهیم
  من هم اعتماد کرده و خریدم پس از دریافت کارت تازه متوجه شدم که فقط باچند نفر پزشک قرار داد دارند و سقف تعهد شان نیز بیش از ۱۰ الی ۱۵ درصد نیست. با هیچ مرکز درمانی طرف قرار داد نیستند. حتی به منشور اخلاقی خودشان که در بند ۴ صفحه ۹ نوشته اند پایبند نیستند.

  پاسخ
  • علیرضا ظهیری سروری
   علیرضا ظهیری سروری گفته:

   درود بر شما آقای تقی زاده. ما در خصوص کلاهبرداری یا عدم کلاهبرداری این موسسه اظهار نظری نمی کنیم. اما اگر خدمات مربوطه توسط موسسه سلامت پارسیان خادم ارائه شده ، برای پیگیری و رفع مشکلتون متن کامل پیام مدیرعامل موسسه مربوطه در این نوع موارد، عینا با رعایت حفظ امانت خدمتتان اعلام می گردد. همچنین در صورت تمایل می توانید شماره همراه خود را در ادامه این گفتگو ارائه نمایید تا با شما تماس بگیرند.
   پیام مدیرعامل موسسه مربوطه ” شماره های اعلام شده و شماره موبایل داخل مدارکی که دریافت کردید همه روزه۸:۳۰ الی ۱۶:۳۰ پاسخگوی شما عزیز می باشد و همکاران ما در آدرس بهشتی سرافراز کوچه ۱۲ پلاک ۱۴ واحد ۶ پذیرای شما می باشند و یا جهت رفاه حالتون شماره تماسی از خودتون بفرستید همکاران در کوتاه ترین زمان با شما تماس میگیرند./ مجید میری لواسانی”.

   پاسخ
   • صدف ایوبی
    صدف ایوبی گفته:

    با سلام وقتتون بخیر دقیقا از همین مرکز که فرمودید سلامت پارسیان خادم با من تماس گرفتن ۴۸۹ تومن هزینه بابت کارت تخفیف گرفتن ولی تعهداتشون طبق گفته هاشون نبود و یه نمونه خدماتی که به من معرفی کردن یه مرکز پلمپ شده بود من میخوام این کارت رو مرجوع کنم ولی پیگیری نمیکنن و بد پاسخ میدن و هی عقب میندازن من شمارم رو میزارم برای پیگیری زنگ بزنن ۰۲۱۵۵۷۰۲۴۸۵
    ۰۹۳۷۵۸۷۳۲۷۹

    پاسخ
    • علیرضا ظهیری سروری
     علیرضا ظهیری سروری گفته:

     درود بر شما سرکار خانم ایوبی گرامی. وقت شما هم به خیر و نیکی. لطفا نتیجه رو در همین صفحه بعدا منعکس بفرمایید تا اگر افراد دیگری که مشکل مشابه دارند نیز مشکلشان حل شود. با سپاس

     پاسخ
   • صدف ایوبی
    صدف ایوبی گفته:

    اصلا جواب نمیدن تا میفهمن میخوای کارتو پس بدی تلفنو قطع میکنن بد جوابتو میدن یا هی میگن بعدا با شما تماس گرفته میشه ولی تماسی نمیشه ، تلفنی که به من گفت امکان مرجوعی نیست

    پاسخ
 8. مسیح
  مسیح گفته:

  شاید ماجرایی که میگم باورتون نشه ولی حقیقت داره…
  امروز صبح با بنده هم از همین موسسه تماس گرفتن. ادعا کردن با پرداخت ۱.۹۲۰.۰۰۰ تومن، از تیرماه ۱۴۰۰ برام ماهیانه ۱.۴۰۰.۰۰۰ تومان حقوق بازنشستگی پرداخت میشه. من بعد از تحقیقاتی که خودم و همسرم انجام دادیم و متوجه کلاه برداری این قضیه شدیم، تماس گرفتم و اعلام کردم که از خریدم منصرف شدم. فردی که اون طرف خط بود، چند دفعه اصرار خیلی عجیبی کرد که واسه چی منصرف شدی؟! بعد از چند بار سوال و جواب کردن با من، شروع کرد به فحاشی!! اینقدر این موضوع برام عجیب و غیرمنتظره بود که خنده ام گرفته بود پشت تلفن…
  شماره تماسها رو هم میذارم برای اینکه دیگه نتونن با کس دیگه ای این کار رو بکنن:
  ۷۷۹۸۳۲۸۳
  ۷۷۱۶۴۱۶۵

  پاسخ
  • پارسیان خادم
   پارسیان خادم گفته:

   جناب مسیح عزیز صفحه اول سایت موسسه اعلام شده که متاسفانه افرادی سود جو اخیرا اقدام به دریافت وجه خارج از خدمات موسسه به نفع خود مینمایند که با شکایت این موسسه تحت تعقیب می باشند خواهشمند است در صورت پرداخت وجه با رسید واریز به دفتر موسسه مراجعه کرده و ما را در پیگیری و احقاق حق خود و موسیه یاری نمایید

   پاسخ
 9. محمد
  محمد گفته:

  سلام آقا تو پاچه منم رفته
  خوشبختانه من چک دادم بهشون
  میرم جلوی چک رو ببندم ک بیشتر تو پاچم نره

  پاسخ
 10. صرافزاده
  صرافزاده گفته:

  سلام. با ما تماس گرفتن از همین بیمه سلامت پارسیان تهدید کردن منو که این بیمه اجباریه و تو رسانه ها دولت اعلام کرده که باید همه بخرید این کارت رو. اگر نخری دولت فکر می کنه تو وضعت خوبه و یارانتو قطع می کنه. واقعیت داره آقای ظهیری؟ یارانمو قطع می کنن؟؟
  مبلغش هم گفته ۸۳۰ هزار تومن یکساله.

  پاسخ
  • علیرضا ظهیری سروری
   علیرضا ظهیری سروری گفته:

   درود بر شما. خیر.
   اول از همه باید عرض کنم چیزی به اسم بیمه سلامت پارسیان وجود خارجی نداره و این محصولات و خدمات ارائه شده توسط این نوع موسسات اصلا از نظر بیمه ای اعتباری ندارد.
   در واقع موسسه ای که مدعی ارائه این خدمت هستش به هیچ عنوان تحت نظر و دارای مجوز از بیمه مرکزی برای ارائه خدمات بیمه ای نیست.
   دوم اینکه تهیه این کارت به هیچ عنوان اجباری و معیاری برای حذف یارانه شما نیست!!

   پاسخ
 11. امیر یوسف صفرزاده
  امیر یوسف صفرزاده گفته:

  سلام. ممنون میشم جواب این سوالمو بدید که بیمه سلامت با کارت سلامت چه فرقی داره؟

  پاسخ
  • علیرضا ظهیری سروری
   علیرضا ظهیری سروری گفته:

   با درود خدمت شما جناب صفرزاده.
   بیمه سلامت ، بیمه همگانی مردم ایران است که از طرف دولت ارائه میشه و فقط خدمات درمانی را عرضه می کنه. مختص افرادیه که در جامعه تحت پوشش هیچ بیمه پایه ای مثل بیمه سازمان تامین اجتماعی نیستن و پس از ثبت نام بیمه سلامت با توجه به بررسی که توسط دولت انجام میشه یا بصورت رایگان و یا در قبال پرداخت مبلغی توسط شما به سازمان بیمه سلامت دولت ، فرد تحت پوشش قرار می گیره و دفترچه دریافت می کنه. در ضمن برای ثبت نام بیمه سلامت با شما تماس نمی گیرن!! برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.
   کارت سلامت ، همان کارت تخفیفی است که برای تخفیف هزینه های درمان ، توسط اشخاص حقیقی و حقوقی عرضه می شود و هیچ گونه فعالیت بیمه گری ای ندارند. در ضمن این کارت ها و شرکت ها هیچ ارتباطی با بیمه سلامت دولت و شرکت های بیمه ای دیگر ندارند و مورد تایید این سازمان ها نیستند. عموما فروش این کارت ها از طریق بازاریابی شبکه ای یا تماس های تلفنی مشابه موارد ذکر شده توسط هم وطنان عزیزمان در این مطلب ، بفروش می رسند.

   پاسخ
 12. سحر
  سحر گفته:

  مرسی از پاسخ کاملتون و وقتی که گذاشتید.
  لطفا آدرس این سایتهایی که گفتید رو اعلام می کنید ما بتونیم چک کنیم که آیا اینا اصلا مجوز بیمه مرکزی دارن یا نه؟

  پاسخ
  • علیرضا ظهیری سروری
   علیرضا ظهیری سروری گفته:

   خواهش می کنم. وظیفمونو انجام دادیم.
   بله حتما.
   ۱- نشانی صفحه اصلی وبسایت بیمه مرکزی https://www.centinsur.ir
   صفحه اصلی درگاه رسمی بیمه مرکزی

   ۲- نشانی صفحه اطلاعات نمایندگی های دارای مجوز از بیمه مرکزی اینجا کلیک کنید.
   اطلاعات نمایندگان دارای مجوز بیمه مرکزی

   ۳- نشانی صفحه اطلاعات کارگزاری های دارای مجوز از بیمه مرکزی اینجا کلیک کنید.

   ۴- نشانی صفحه اطلاعات مراکز رسمی ارائه خدمات شرکت بیمه پارسیان اینجا کلیک کنید.

   پاسخ
 13. سحر
  سحر گفته:

  یعنی اینایی که زنگ میزنن بهمون کلاهبردارن؟
  ایش چقدرم که سمجن. به من زنگ زدن دو سه هفته هر روز. بعد اومدن جلو در که پول رو پرداخت کن. بعد از یکم تحقیق گفتم نمی خوام اصلا. برگشته میگه شما جریمه می شی و باید فلان قدر جریمه بدی!! چه جریمه ای آخه؟ مگه من گفتم بیا؟!! شما آدرسمو پرسیدی گفتی تکمیل پرونده بعد هم پاشدی یکاره اومدی جلو در خونه من!!! ملت رو ساده گیر آوردن بخدا…

  پاسخ
  • علیرضا ظهیری سروری
   علیرضا ظهیری سروری گفته:

   درود و عرض ادب.
   ببینید ما در خصوص کلاهبردار بودن یا نبودنشون هیچ اظهار نظری نمی کنیم تا مادامیکه نگفته باشند از طرف شرکت بیمه پارسیان هستند یا نماینده شرکت بیمه پارسیانند. در این مطلب به اطلاع عموم مردم عزیز کشورمون رسوندیم که موسسه سلامت پارسیان هیچ ارتباطی با شرکت بیمه پارسیان نداره و نزد این شرکت فاقد اعتبار است.
   یعنی اگر در تماس هایی که برقرار می کنند اعلام کنند خدمات بیمه پارسیان را داریم به شما می فروشیم یا اگر شما این خدمات ( کارت تخفیف یا بیمه تکمیلی و بازنشستگی و …) را بخرید از ما تحت پوشش بیمه پارسیان قرار می گیرید، در آن صورت کلاهبرداری و سوء استفاده از تشابه اسمی با شرکت بیمه پارسیان محسوب می شود.
   در غیر اینصورت ما هیچگونه اظهار نظر دیگری در خصوص خدمات موسسه سلامت پارسیان نمی کنیم و خدماتشان را نه رد می کنیم و نه قبول.
   مسئولیت تحقیق در خصوص صحت و درستی سایر اظهارات آنها بر عهده خود شما است.
   جهت اطلاع عرض می نمایم که صرفا و فقط افراد حقیقی و حقوقی ای می توانند خدمات بیمه ای را بفروشند که تحت نظارت و دارای مجوز بیمه مرکزی ایران باشند.
   به عنوان مثال نمایندگی بیمه پارسیان کد ۵۰۳۶۸۳ ظهیری سروری دارای مجوز و پروانه رسمی فعالیت نمایندگی فروش بیمه پارسیان است. در ضمن در قسمت اطلاعات نمایندگان رسمی وبسایت بیمه مرکزی و شرکت بیمه پارسیان ثبت شده و براحتی قابل تحقیق است.

   موفق باشید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *