استعلام قیمت هزینه بیمه مسئولیت مدنی و خرید اینترنتی آنلاین  – بیمه پارسیان

با تکمیل دقیق اطلاعات در فرم زیر می‌توانید برای پروژه ها و فعالیت های ساختمانی و غیرساختمانی خود استعلام قیمت هزینه بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان و خرید اینترنتی آنلاین انجام دهید.

استعلام قیمت بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان ساختمانی و غیرساختمانی - خرید اینترنتی و آنلاین بیمه پارسیان

استعلام قیمت هزینه بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان ساختمانی و غیرساختمانی – خرید اینترنتی و آنلاین بیمه پارسیان

فرم استعلام قیمت بیمه مسئولیت مدنی

نمایندگی رسمی ظهیری سروری بیمه پارسیان این افتخار را دارد که در اسرع وقت خدمات بیمه‌ای مورد نیاز هموطنان گرامی را در سراسر کشور ارائه می‌کند. بیمه گذاران و متقاضیان محترم خدمات بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان با تکمیل فرم استعلام قیمت هزینه بیمه مسئولیت مدنی می‌توانند از مشاوره تخصصی، خدمات ویژه کارشناسی و بازدید اولیه و همچنین ارسال رایگان بیمه نامه بهره‌مند گردند.

چرا استعلام قیمت اینترنتی و آنلاین ؟

امروزه اپلیکیشن‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی بسیاری برای استعلام قیمت خدمات بیمه ای و خرید اینترنتی آنلاین بوجود آمده و فعالیت می‌کنند.

این امر کمک شایانی به صرفه‌جویی در وقت و افزایش سرعت ارائه خدمات می‌گردد.

همچنین بیمه‌گذاران محترم می‌توانند در منزل یا محل‌کار خود قیمت‌های شرکت‌های بیمه‌گر مختلف را مقایسه و بهترین را انتخاب کنند.

در هنگام استعلام قیمت هزینه بیمه مسئولیت مدنی و خرید اینترنتی آنلاین به چه مواردی توجه کنیم؟

استعلام قیمت بیمه بدنه و خرید اینترنتی

علی‌رغم مزایایی که تهیه بیمه از طریق استعلام قیمت بیمه مسئولیت مدنی و خرید اینترنتی آنلاین دارد، اما معایبی نیز وجود دارد که امید است بزودی با توسعه فرهنگ ارائه صحیح خدمات بیمه ای اینترنتی برطرف گردند. از جمله مهمترین این معایب عدم ارائه اطلاعات، آگاهی و مشاوره لازم و صحیح به بیمه‌گذاران محترم در هنگام استعلام قیمت بیمه مسئولیت مدنی و خرید اینترنتی آنلاین است. در نتیجه این عدم آگاهی بیمه‌گذاران محترم اقدام به تهیه ارزانترین نوع بیمه نامه بدون توجه به شرایط و پوشش‌های آن می‌کنند. لذا پس از وقوع حادثه که برای دریافت خسارت به شرکت بیمه گر مراجعه می‌کنند در‌می‌یابند ، مبلغ خسارت قابل پرداخت توسط بیمه گر (با توجه به پوشش‌های تهیه شده) بسیار کمتر از خسارت واقعی است.

حتی در بعضی از موارد هیچ مبلغی بابت خسارت مربوطه به آنها پرداخت نمی‌گردد!

عموما بعضی از اپلیکیشن‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی جهت ارائه پایین‌ترین قیمت ، با حداقل پوشش‌های ممکن قیمت بیمه نامه را به مشتری اعلام می‌کنند. مشتری نیز که به دنبال بیمه نامه با کمترین قیمت است سریعا بدون بررسی دقیق شرایط و پوشش‌ها نسبت به تهیه بیمه نامه اقدام می‌کند!

جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره‌رایگان و همچنین استعلام قیمت هزینه بیمه مسئولیت مدنی فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید.

همچنین از طریق شماره تلفن ۰۲۱۲۲۳۲۲۶۴۳ و واتساپ ۰۹۳۵۲۱۲۲۲۱۰ نیز می‌توانید نسبت به دریافت مشاوره و راهنمایی اقدام فرمایید.

بیمه پارسیان - فرم پیشنهاد بیمه نامه

 شرایط عمومی بیمه‌نامه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان

فرآیند خرید بیمه‌نامه مسئولیت

راهنمای دریافت خسارت بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان