بیمه مسئولیت مدنی ساختمان طراحی و مهندسی یک ارگان دولتی

بیمه مسئولیت مدنی ساختمان طراحی و مهندسی ارگان دولتی

بیمه مسئولیت مدنی پروژه احداث ساختمان طراحی و مهندسی یک ارگان بزرگ و مهم دولتی

پروژه احداث ساختمان طراحی و مهندسی یک ارگان بزرگ و مهم دولتی در تهران توسط نمایندگی ظهیری سروری تحت پوشش بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان بیمه پارسیان قرار گرفت. پیمانکار مجری این پروژه از شرکت‌های تراز اول دارای رتبه‌ ۱ در رشته‌های ابنیه، تاسیسات و راه، رتبه ۲ آب و رتبه ۳ نفت‌و‌گاز می‌باشد.

این ساختمان اداری مهم و استراتژیک در ده طبقه با زیربنای بالغ بر ۷۰۰۰ متر‌مربع در تهران احداث می‌گردد.

با توجه به شرایط خاص پروژه امکان اعلام نام کارفرما و پیمانکار پروژه وجود ندارد.

کاربری این پروژه ساختمانی مهم، اداره طراحی و مهندسی است.

لذا در طراحی و ساخت این پروژه، انتخاب پیمانکار، انتخاب متریال، روش‌های اجرا، نظارت و روش‌های ارزیابی و انتقال ریسک‌های پروژه خصوصا اقدامات پیش‌گیرانه و پیش‌بینی حوادث و خسارت‌های احتمالی ، از استاندارد‌های روز دنیا تبعیت می‌شود.

نمایندگی ظهیری سروری کد ۵۰۳۶۸۳ بیمه پارسیان، افتخار دارد تا به عنوان مشاور بیمه‌ای و ارائه دهنده‌ی خدمات تخصصی انواع بیمه‌های مسئولیت و مهندسی ، در مراحل ارزیابی صورت گرفته از بین نمایندگی‌ها و شرکت‌های مختلف فعال بیمه‌ای کشور مورد تایید کارفرما ، شرکت مشاور و پیمانکار اصلی پروژه قرار گرفت.

در نتیجه بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان ساختمانی پروژه احداث ساختمان طراحی و مهندسی یک ارگان بزرگ و مهم دولتی در تهران توسط این نمایندگی بیمه پارسیان انجام شد.

لزوم تهیه بیمه نامه مسئولیت مدنی ساختمان طراحی و مهندسی تهران

وقوع حوادث همیشه در همه کارها و فعالیت‌ها حتی با رعایت کلیه موارد ایمنی امکان دارد.

کارکنان در حین‌ انجام کار در معرض خطر یا خطرات بسیاری قرار دارند که بسیاری از آنها اجتناب‌‌ناپذیر می‌باشند.
در صورت وقوع حادثه ناشی از کار و فعالیت که منجر به هزینه پزشکی، نقص عضو و یا فوت کارکنان (اعم از استخدامی، قراردادی، روزمزد و…)، اشخاص ثالث، مهنسان ناظر و … شود، در بسیاری از موارد کارفرما مقصر شناخته شده و ناچار به جبران خسارت وارده و در صورت فوت، پرداخت دیه خواهد بود.

بنابراین کارفرما با تهیه بیمه نامه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان، ریسک پرداخت خسارت‌های مذکور را با توجه به پوشش‌های اضافی انتخابی و تا سقف تعهدات خریداری شده به شرکت بیمه‌گر منتقل می‌نماید.

بیمه مسئولیت - بیمه پارسیان - نمایندگی ظهیری 503683

مدیران و مهندسان مدبر پروژه احداث ساختمان طراحی و مهندسی تهران

مدیران محترم شرکت پیمانکار این پروژه با تهیه بیمه نامه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان (ساختمانی) بیمه پارسیان، ضمن رعایت اصول ایمنی در کارگاه مذکور، ذهن خود را از دغدغه‌ها و مسئولیت‌های حوادث کاری که در طول مدت قرارداد این بیمه نامه ممکن است برای کارکنان، نمایندگان‌ کارفرما، مهندسین‌ ناظر، مهندسین‌ مشاور و اشخاص ثالث اتفاق بیفتد، آزاد کردند.

و تمام تلاش و همت خود را در راستای هرچه بهتر انجام دادن پروژه متمرکز نمودند.

شایان ذکر است در این بیمه نامه کلیه پوشش‌های اضافی و تکمیلی مورد نیاز ارائه شده است.

بیمه مسئولیت مدنی پروژه احداث ساختمان طراحی و مهندسی یک ارگان بزرگ و مهم دولتی توسط نمایندگی ظهیری سروری

دنیا دنیا آرامش ، بیمه پارسیان

نمایندگی ظهیری‌سروری آمادگی خود را جهت ارائه مشاوره رایگان و خدمات انواع بیمه‌نامه‌های مسئولیت، مهندسی، تمام‌خطر و … اعلام می‌دارد.

راهنمای دریافت مشاوره و خدمات بیمه ای

برای دریافت مشاوره رایگان و دریافت خدمات بیمه‌ای از طریق راههای ارتباطی زیر با ما در تماس باشید:

تلفن ثابت: ۰۲۱۲۲۳۲۲۶۴۳

تلفن همراه و شبکه های مجازی واتساپ و تلگرام: ۰۹۳۵۲۱۲۲۲۱۰

ایمیل: [email protected]

دایرکت اینستاگرام: https://www.instagram.com/parsianins

جهت استعلام قیمت و استفاده از خدمات انواع بیمه های مسئولیت:

 • راه اول (استعلام اینترنتی):
 • راه دوم:
 1. فرم متناسب نیاز خود را پس از انجام مشاوره از بین لیست مربوطه در صفحه دریافت فرم پیشنهاد بیمه های مسئولیت بیمه پارسیان دریافت کنید.
 2. پس از تکمیل فرم آن را از طریق یکی از راههای ارتباطی فوق برای ما ارسال نمایید.

پس از انجام مراحل فوق همکاران ما در اولین فرصت جهت اعلام قیمت با شما تماس خواهند گرفت.

4 پاسخ
 1. رسول تقی زاده لو
  رسول تقی زاده لو گفته:

  سلام. بنده مدیر پروژه یک پروژه ساختمانی بزرگ در اصفهان هستم. متاسفانه در سال گذشته دو تا حادثه داشتیم که به دلیل نداشتن کلوز مناسب نتونستیم خسارت یکی رو بگیریم از شرکت بیمه. البته بیمه پارسیان نیست بیمه مسئولیتمون. امکان داره راهنمایی کنید چه کلوزهایی برای بیمه مسئولیت ما ضروریه؟
  اگر الحاقیه بزنیم همه رو اضافه کنیم از نظر شما درسته؟

  پاسخ
  • علیرضا ظهیری سروری
   علیرضا ظهیری سروری گفته:

   درود و عرض ادب جناب آقای مهندس تقی زاده لو.
   متاسفانه در بیشتر موارد بدلیل عدم توجه همکاران فروشنده بیمه به جزییات پروژه و عدم بررسی ریسک‌های پروژه در مشاوره اولیه، و یا عدم توجه لازم به مشاوره های ارائه شده توسط بیمه گذار، کلوزها و پوشش‌های تکمیلی متناسب تهیه نمی‌گردند و شاهد موارد این چنینی خواهیم بود.
   از طرفی در همه موارد خریدن تمامی کلوزها الزامی نیست، بلکه متناسب با شرایط پروژه ، نوع بیمه نامه مسئولیت مدنی و فعالیت می‌بایست کلوزهای متناسب تهیه شوند.
   گاهی اوقات هم هست که شما کلوز یا پوششی را خریداری کرده اید، اما سقف تعهدات مناسبی در نظر گرفته نشده. به عنوان مثال گاها دیده شده که بیمه گذار کلوز (ده) مطالبات تامین اجتماعی را انتخاب می کند اما با سقف تعهد خیلی پایین مثل ۲۰ میلیون تومان!! در صورتیکه اگر حتی پایه حقوق را ۲ میلیون تومان نیز در نظر بگیریم حقوق ده سال حداقل برابر با ۲۴۰ میلیون تومان می شود! که اگر شما ۵۰ درصد نیز مقصر شناخته شوید باید ۱۲۰ میلیون تومان پرداخت کنید. حالا خودتون مقایسه کنید که ۲۰ میلیون تومان چه کمکی می کنه؟
   لطفا جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان و دریافت پاسخ متناسب پروژه شما با شماره ۰۹۳۵۲۱۲۲۲۱۰ تماس بگیرید در خدمتتونم.
   موفق باشید.

   پاسخ
   • رسول تقی زاده لو
    رسول تقی زاده لو گفته:

    واقعا از اینکه اینقدر با حوصله و صبر چه در اینجا و چه در تماس تلفنی ای که داشتیم پاسخ دادید از شما ممنونم. تو همین یک ربع مکالمه تلفنی بنده مطالبی رو از شما آموختم که تو این همه سال تجربه کاریم متاسفانه هیچ نماینده بیمه ای توضیح نداده بود در موردشون. وظیفه خودم دونستم که اینجا هم تشکر و قدردانی کنم از جنابعالی و خوشحالم از آشنایی با شما.

    پاسخ
    • علیرضا ظهیری سروری
     علیرضا ظهیری سروری گفته:

     خواهش می کنم جناب مهندس. بنده درس پس می‌دم و آشنایی با جنابعالی باعث افتخارمه. امیدوارم در پروژه‌های آتی در خدمتتون باشم و انجام وظیفه کنم جهت امور بیمه های بازرگانی.
     پیروز باشید.

     پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *