استعلام قیمت بیمه بدنه خودرو و خرید اینترنتی آنلاین  – بیمه پارسیان

با تکمیل دقیق اطلاعات در فرم زیر می‌توانید برای خودرو خود استعلام قیمت بیمه بدنه و خرید اینترنتی آنلاین انجام دهید.

استعلام قیمت بیمه بدنه خرید اینترنتی آنلاین بیمه پارسیان ظهیری

فرم استعلام قیمت بیمه بدنه

نمایندگی رسمی ظهیری سروری بیمه پارسیان این افتخار را دارد که در اسرع وقت خدمات بیمه‌ای مورد نیاز هموطنان گرامی را در سراسر کشور ارائه می‌کند. بیمه گذاران و متقاضیان محترم خدمات بیمه بدنه خودرو با تکمیل فرم استعلام قیمت بیمه بدنه می‌توانند از مشاوره تخصصی، خدمات ویژه کارشناسی و بازدید اولیه خودرو در محل شما و همچنین ارسال رایگان بیمه نامه بهره‌مند گردند.

چرا استعلام قیمت اینترنتی و آنلاین ؟

امروزه اپلیکیشن‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی بسیاری برای استعلام قیمت بیمه بدنه خودرو و سایر خدمات بیمه ای و خرید اینترنتی آنلاین بوجود آمده و فعالیت می‌کنند.

این امر کمک شایانی به صرفه‌جویی در وقت و افزایش سرعت ارائه خدمات می‌گردد.

همچنین بیمه‌گذاران محترم می‌توانند در منزل یا محل‌کار خود قیمت‌های شرکتهای بیمه‌گر مختلف را مقایسه و بهترین را انتخاب کنند.

در هنگام استعلام قیمت بیمه بدنه و خرید اینترنتی آنلاین به چه مواردی توجه کنیم؟

استعلام قیمت بیمه بدنه و خرید اینترنتی

علی‌رغم مزایایی که تهیه بیمه از طریق استعلام قیمت بیمه بدنه و خرید اینترنتی آنلاین دارد، اما معایبی نیز وجود دارد که امید است بزودی با توسعه فرهنگ ارائه صحیح خدمات بیمه ای اینترنتی برطرف گردند. از جمله مهمترین این معایب عدم ارائه اطلاعات، آگاهی و مشاوره لازم و صحیح به بیمه‌گذاران محترم در هنگام استعلام قیمت بیمه بدنه و خرید اینترنتی آنلاین است. در نتیجه این عدم آگاهی بیمه‌گذاران محترم اقدام به تهیه ارزانترین نوع بیمه نامه بدون توجه به شرایط و پوشش‌های آن می‌کنند. لذا زمانی که دچار حادثه شده و برای دریافت خسارت به شرکت بیمه گر مربوطه مراجعه می‌کنند در می‌یابند که مبلغی بسیار کمتر از خسارت واقعی می‌توانند دریافت کنند.

حتی در بعضی از موارد هیچ مبلغی بابت خسارت مربوطه به آنها پرداخت نمی‌گردد!

عموما بعضی از اپلیکیشن‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی جهت ارائه پایین‌ترین قیمت ، با حداقل پوشش‌های ممکن قیمت بیمه نامه را به مشتری اعلام می‌کنند. مشتری نیز که به دنبال بیمه نامه با کمترین قیمت است سریعا بدون بررسی دقیق شرایط و پوششها نسبت به تهیه بیمه نامه اقدام می‌کند!

یک مثال از استعلام قیمت بیمه بدنه :

به عنوان مثال قیمت بیمه بدنه برای یک خودرو L90 دنده ای مدل 1397 با داشتن 2 سال تخفیف عدم خسارت بیمه بدنه و 2 سال عدم خسارت بیمه ثالث با ارزش ریالی امروز (20 بهمن 1398) به مبلغ 1.400.000.000 ریال با استفاده از طرح تخفیف تا 80درصد بهار تا بهار بیمه پارسیان با پوشش های اضافی زیر ( کامل ترین حالت بیمه بدنه ) برابر با 9,131,000 ریال است. البته مبلغ اصلی اولیه بدون تخفیف 42.864.578 ریال بوده که با توجه به طرح طرح تخفیف تا 80درصد بهار تا بهار بیمه پارسیان مبلغ 34.487.356 ریال تخفیف اعطا گردیده و رقم نهایی با ارزش افزوده 9,131,000 ریال شده است.

  1. سرقت درجای کلیه لوازم
  2. نوسان قیمت بازار تا سقف 25%
  3. سیل، زلزله و آتشفشان
  4. طوفان، گردباد و تگرگ
  5. شکست شیشه

حال اگر برای همین خودرو گزینه های : سرقت درجای کلیه لوازم و نوسان قیمت بازار تا سقف 25% را حذف کنیم مبلغ نهایی این بیمه نامه به 7,575,000 ریال کاهش می‌یابد. (311.000 ریال بابت پوشش نوسان قیمت بازار تا سقف 25% و 1.245.000 ریال بابت پوشش سرقت درجای کلیه لوازم).

  • اما در عوض در صورت وقوع سرقت درجای لوازم خودرو نظیر ضبط و باند و … هیچ مبلغی بابت خسارت وارده از طرف شرکت بیمه پرداخت نمی شود.

زیرا در حالت عادی فقط سرقت کلی خودرو تحت پوشش خطرات اصلی بیمه بدنه همه شرکتهای بیمه می‌باشد.

در اغلب موارد فروشگاههای اینترنتی و اپلیکیشنهای فروش بیمه بدنه پوشش سرقت درجای لوازم را ارائه می کنند اما نه بصورت کامل، بلکه بصورت پوشش سرقت درجای لوازم تا سقف 5درصد ارزش خودرو!

که برای خودروی مثال ما مبلغ 623.000 ریال کمتر از پوشش سرقت درجای کلیه لوازم می‌شود!!!

  • همچنین فرض کنید که پس از 8 ماه از تاریخ تهیه بیمه نامه ارزش خودروی بیمه گذار 168میلیون تومان شده باشد و بر اثر حادثه یا تصادفی بیمه گذار مربوطه 40 میلیون تومان خسارت ببیند. در این حالت شرکت بیمه بجای 40 میلیون تومان فقط 32 میلیون تومان خسارت پرداخت خواهد کرد ( با فرض کسر نکردن هیچ مبلغ فرانشیزی). چرا؟

چون خودروی مذکور در روز حادثه نسبت به روز تهیه بیمه نامه 20درصد گران شده است!

و بیمه گذار فاقد پوشش اضافی نوسان قیمت بازار تا سقف 25 درصد است.

آیا از نظر شما 31 هزار تومان هزینه کمتر در هنگام خرید بیمه نامه ارزش 8 میلیون تومان ضرر را داشت؟!

بنابراین در هنگام استعلام قیمت بیمه بدنه و مقایسه قیمتها حتما به جزییات پوششها توجه کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره‌رایگان و همچنین استعلام قیمت بیمه بدنه خودروی خود فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید.

همچنین از طریق ارسال عکس پشت و روی کارت خودروی خود از طریق شماره واتساپ 09352122210 نیز می‌توانید نسبت به استعلام قیمت بیمه بدنه اقدام فرمایید.