دریافت فرم پیشنهاد بیمه های عمر انفرادی بیمه پارسیان

اصل حسن نیت در بیمه های عمر انفرادی پارسیان

در هر نوع قرارداد بیمه از جمله بیمه عمر انفرادی بر اساس اصول بیمه‌‌ گری بیمه‌گذار و بیمه شده مکلف ‌هستند در پاسخ دادن به پرسش‌ های بیمه‌گر در فرم پیشنهاد بیمه عمر انفرادی با رعایت دقت و صداقت کلیه اطلاعات را در اختیار بیمه‌گر قرار دهند.

توجه
  • اگر بیمه‌گذار عمداً،‌ از اظهار مطلبی در فرم پیشنهاد بیمه عمر انفرادی بیمه پارسیان خودداری کند و یا عمداً برخلاف واقع مطلبی را اظهار نماید و مطالب اظهار نشده یا اظهارات خلاف واقع طوری باشد که موضوع خطر را تغییر داده و یا از اهمیت آن در نظر بیمه‌گر بکاهد بیمه نامه فسخ خواهد شد.
  • چنانچه معلوم گردد هر یک از بیمه‌شدگان در پاسخ به پرسش‌های بیمه‌گر با بیمه‌گذار عمداً از اظهار مطلبی خودداری کرده و اظهارات خلاف واقع نموده نام وی و افراد خانواده ایشان از لیست بیمه‌شدگان قرارداد حذف و متعهد استرداد خساراتی خواهد بود که از ابتدای قرارداد دریافت کرده‌ است.

دنیا دنیا آرامش، با بیمه پارسیان.

بیمه عمر مثل چتر نجات است.

اگر زمانی که به آن نیاز داری نداشته باشیدش، دیگه هرگز به آن نیار پیدا نخواهید کرد.

همین امروز برای دریافت مشاوره رایگان و تهیه بیمه عمر انفرادی پارسیان برای خود و عزیزانتان از طریق شماره های تماس زیر اقدام کنید و آینده تان را تضمین نمایید.

استعلام و فروش اینترنتی بیمه - خدمات ضروری بیمه اینترنتی و غیرحضوری - تعطیلی کرونا - نمایندگی بیمه پارسیاننمایندگی بیمه پارسیان کد ۵۰۳۶۸۳ ظهیری سروری
کلاهبرداری از بیمه توسط همسر بازیکن فوتبال تیم شالکه آلمان هیانیک کامبا - نمایندگی ظهیری سروری بیمه پارسیان - اخباربیمه پارسیان - نمایندگی ظهیری سروری
بیمه عمر و سرمایه گذاری پارسیانبیمه عمر و سرمایه گذاری پارسیان