• بیمه درمان پارسیان - گروهی و مسافرین خارج از کشور

    بیمه درمان - بیمه پارسیان - نمایندگی ظهیری 503683
  • بیمه درمان پارسیان - درمان انفرادی تکمیلی

    بیمه درمان تکمیلی انفرادی بیمه پارسیان نمایندگی ظهیری سروری

بیمه درمان پارسیان

بدون شک جسم و جان و سلامتی هر انسان ارزشمندترین دارایی او است. اما هیچ تضمینی مبنی بر تامین سلامت انسان در آینده وجود ندارد. از آنجائیکه افزایش روز افزون هزینه های درمان همواره یکی از نگرانی های جدی افراد بوده، لذا جهت آمادگی انسانها در مواجهه با مشکلات اقتصادی که در اثر بیماری های گوناگون اتفاق می افتد می باید تدابیر مناسبی در نظر گرفت. یکی از این راه‌ها تامین پوشش بیمه درمان پارسیان می باشد.
دنیا دنیا آرامش – بیمه پارسیان
بیمه درمان - پیشنهاد بیمه درمان - بیمه پارسیان - نمایندگی ظهیری 503683

چرا بیمه درمان ؟ چرا بیمه پارسیان؟

به هنگام بروز بیماری، نگرانی از دست دادن سلامت بیمار به اندازه کافی برای خود بیمار واطرافیان وی آزاردهنده است.
از طرف دیگر تامین هزینه‌های بستری و اعمال جراحی در بیمارستان‌ها، فشار مالی فراوانی را به آنان وارد می‌نماید. شرکت بیمه پارسیان ضمن آگاهی از نگرانی بیمه شدگان با ارائه پوشش بیمه درمان تلاش نموده تا حداقل، دغدغه هزینه های درمان را از دوش بیماران و خانواده های ایشان بردارد. بیمه پارسیان در حال حاضر و در سراسر کشور با بیش از ۹۹۱ مرکز درمانی شامل بیمارستان ها، کلینیک ها و مراکز تصویر برداری قرارداد همکاری داشته و بیمه شدگان با ارائه معرفینامه از شرکت بیمه پارسیان می توانند از خدمات این مراکز بهره مند شوند.

چرا بیمه پارسیان؟

بدیهی است بیمه شدگان در انتخاب هر یک از بیمارستانهای کشور آزاد بوده و می توانند مستقیماً به هر بیمارستانی که تمایل دارند، مراجعه کرده و پس از تسویه حساب و پرداخت هزینه های درمانی خود، مدارک پزشکی و صورت حسابهای مربوطه را به شرکت بیمه پارسیان تحویل داده، و هزینه های درمانی پرداخت شده را طبق شرایط بیمه نامه دریافت دارند.

دوره انتظار بیمه درمان

مدت زمانی است که درآن بیمه گر متعهد به جبران خسارت بیمه شده نخواهد بود.
این مدت در قراردادهای بیمه درمان و جهت:
تعهد زایمان برای گروههای زیر ۲۵۰ نفر ۹ ماه و جهت گروههای ۲۵۰ نفرالی ۱۰۰۰ نفر ۶ ماه خواهد بود ،
همچنین دوره انتظار جهت بیماریهای ذیل و برای گروههای زیر ۱۰۰۰ نفر به مدت ۳ ماه خواهد بود.
بیماریها:
(نازائی ، کاتاراکت ، استرابیسم ، پولیپ و انحراف بینی ، سینوزیت ، لوزه ، جراحی قلب باز ، بیماریهای مزمن کلیه ، دیسک ستون فقرات ، پروستات ، واریکوسل ، میو مکتومی و هیسترکتومی ، سیستوسل ، رکتوسل، آنتروسل ،لیزیک ،تعویض مفصل ، پیوند قرنیه ،کاشت حلزون ، واریس ، هزینه های درمانی ناشی از حوادث مربوط به ادامه معالجاتی که حادثه قبل از تاریخ شروع اولین پوشش بیمه درمان برای بیمه شده اتفاق افتاده باشد .)

نکته قابل توجه:

دوره انتظار بیمه درمان جهت گروههای بالای ۱۰۰۰ نفر حذف و صرفًا بیمه شدگان جدید در این گروه مشمول دوره انتظار خواهند بود .

بیمه درمان انفرادی یا بیمه تکمیلی

بیمه درمان انفرادی یا بیمه تکمیلی: بیمه نامه درمان انفرادی دارندگان بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری انفرادی بیمه پارسیان، خدمتی نوین است که با آغاز سال ۱۴۰۰ در سبد محصولات بیمه ای شرکت بیمه پارسیان قرار گرفته است. همه افراد دارای بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری انفرادی بیمه پارسیان و کلیه افراد تحت تکفل آنها می توانند با رعایت شرایط مخصوص این بیمه نامه از مزایای آن بهره مند گردند.

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید.

بیمه درمان تکمیلی انفرادی بیمه پارسیان نمایندگی ظهیری سروری

بیمه پارسیان

ضمن آرزوی زندگی توام با سلامتی و به‌ دور از بیماری‌ها و حوادث، با فراهم‌سازی پوشش‌های درمان تکمیلی انفرادی برای دارندگان بیمه عمر و سرمایه گزاری و افراد تحت تکفل آنها در سراسر کشور، بر این امید است که بتواند آرامش را در لحظه‌های دشوار بیماری به آنان و خانواده‌هایشان هدیه نماید.

طبق شرایط این بیمه نامه عموم مردم و متقاضیان بیمه درمان تکمیلی انفرادی می‌توانند با تهیه بیمه عمر و سرمایه‌گذاری انفرادی بیمه پارسیان، ضمن بهره بردن از منافع و مزایای آن بیمه نامه، پس از سه ماه، بیمه درمان تکمیلی انفرادی پارسیان را برای خود و همه افراد تحت تکفل خود خریداری نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

بیمه درمان گروهی یا بیمه تکمیلی

بیمه درمان گروهی یا بیمه تکمیلی: فراهم‌سازی سلامتی کارکنان و خانواده‌های آنان و نیز تامین آرامش ایشان در هنگام بروز بیماری، موضوعی است که هر سازمان پیشرو آن را بر خود فرض می‌داند.

برهمین مبنا است که سازمان‌ها تلاش‌ می‌کنند با تامین‌ پوشش‌ های درمانی برای‌ کارکنان‌ خود، آرامش‌ خاطر را برای آنان‌ فراهم سازند.
سازمان‌ها بر اساس قانون، موظفند پوشش درمانی صندوق‌های بازنشستگی را برای کارکنان خود فراهم نمایند.
اما جبران هزینه های درمان توسط این صندوق‌ها کافی نمی‌باشد.
زیرا آنها طبق تعرفه‌های خود اقدام به جبران هزینه‌های درمان می‌کنند. بنابراین به منظور جبران مابه‌ التفاوت هزینه درمان تا سقف هزینه‌های درمانی به صورت آزاد، طرح بیمه درمان تکمیلی یا درمان گروهی از سوی شرکت بیمه پارسیان ارائه شده است.
بیمه درمان - پیشنهاد بیمه درمان - بیمه پارسیان - نمایندگی ظهیری 503683

بیمه پارسیان

ضمن آرزوی زندگی توام با سلامتی و به‌ دور از بیماری‌ها و حوادث، با فراهم‌سازی پوشش‌های درمان تکمیلی و درمان گروهی برای کارکنان موسسات و سازمان‌ها در سراسر کشور، بر این امید است که بتواند آرامش را در لحظه‌های دشوار بیماری به آنان و خانواده‌هایشان هدیه نماید.

هم‌چنین با ارائه تخفیفات گروهی به سازمان‌های با تعداد کارکنان بیش از ۱۰۰۰ نفر، این شرکت تلاش نموده تا استفاده از قراردادهای درمان تکمیلی و درمان گروهی را برای این سازمان‌ها مقرون به صرفه‌تر سازد.

بیمه پارسیان

در قبال قرارداد بیمه درمان تکمیلی و درمان گروهی با سازمان‌ها، تامین موارد زیر را برای افراد تحت پوشش این قرارداد تعهد می‌نماید:

جبران هزینه‌های درمان به شرط بستری و جراحی در بیمارستان و مراکز جراحی محدود (با بیش از ۶ ساعت بستری)،دیسک ستون فقرات،شیمی درمانی به شرط بستری بیمه شده، رادیوتراپی،گامانایف آنژیوگرافی قلب و انواع سنگ‌شکن.
جبران هزینه‌های جراحی مغز و اعصاب مرکزی و نخاع (به استثناء دیسک ستون فقرات)،گامانایف، قلب، پیوند کلیه، مغز و استخوان و پیوند ریه و کبد حداکثر تا دو برابر تعهد بیمارستانی.

هزینه‌های زایمان طبیعی و سزارین.

جبران هزینه‌های سونوگرافی، ماموگرافی، انواع‌اسکن‌‌و‌ سی‌تی‌اسکن، انواع آندوسکوپی، ام‌ آر‌ آی، اکوکاردیوگرافی، استرس‌اکو،‌ دانسیتومتری.
جبران هزینه‌های مربوط به تست ورزش،‌تست آلرژی،‌ تست تنفسی، نوار عضله، نوار مغز، نوار عصب و نوار مثانه، آنژیوگرافی چشم، شنوایی سنجی، بینایی سنجی و هولتر مانیتورینگ قلب.
اعمال‌مجاز سرپایی‌شامل: شکستگی‌ها، گچ‌گیری، ختنه، بخیه، کرایوتراپی، اکسیزیون، لیپوم، تخلیه‌کیست، لیزر درمانی‌و بیوپسی.

سایر موارد تحت پوشش بیمه درمان گروهی یا درمان تکمیلی پارسیان

جبران هزینه‌های مربوط به رفع عیوب انکساری چشم به میزان ۳ دیوپتر و بیشتر برای هر چشم.

هزینه آمبولانس (داخل‌و بین‌شهری) و سایر فوریت‌های پزشکی در صورتیکه نهایتاً منجر به‌بستری‌شدن بیمه شده در بیمارستان‌گردد.
جبران هزینه‌های خدمات آزمایشگاهی شامل آزمایشهای تشخیص‌پزشکی،‌ پاتولوژی یا آسیب‌شناسی و ژنتیک‌پزشکی،‌ انواع رادیوگرافی، نوار قلب‌و فیزیوتراپی.
جبران هزینه های نازائی و ناباروری شامل اعمال جراحی مرتبط، IUI،‌GIFT،‌ZIFT ،‌ITSC‌، میکرو اینجکشن و IVF.
جبران هزینه های مربوط به خرید عینک طبی و لنز تماسی طبی.
جبران هزینه های مربوط به خرید سمعک.
جبران هزینه‌های مربوط به دندانپزشکی شامل‌خدمات(‌کشیدن،‌ پرکردن، جرم‌گیری، بروساژ، ترمیم، درمان‌ریشه و روکش)
جبران هزینه‌های مربوط به دارو و ویزیت‌(‌مازاد بر سهم بیمه‌گر اول)و خدمات‌اورژانس در موارد غیربستری .
جبران هزینه های مربوط به اعضای طبیعی بدن (جهت گروههای بالای ۱۰۰۰ نفر).

بیمه درمان مسافرین خارج از کشور ( بیمه درمان مسافرتی )

شرکت بیمه پارسیان به منظور آرامش خاطر هموطنانی که قصد سفر به خارج از کشور را دارند با استفاده از شبکه بین‌المللی امدادرسان بیمه‌نامه مسافرین خارج از کشور را با پوشش های مناسب برای شما ارائه می‌کند. بیمه نامه درمان مسافرتی پارسیان به استفاده‌کنندگان از آن امکان می‌دهد تا با خیالی آسوده مراحل مختلف سفر خود را به انجام رسانده و در ارتباط با حوادثی که ممکن است در طول سفر پیش آید و پوشش‌های معمول داخل کشور پاسخگوی آنها نیستند نگرانی نداشته باشند. اهمیت این بیمه‌نامه آن جا بیشتر می‌شود که در برخی از کشورها از جمله کشورهای حوزه شینگن، برخورداری از این بیمه‌نامه برای مسافرت به آنها اجباری است.
بیمه درمان - پیشنهاد بیمه درمان - بیمه پارسیان - نمایندگی ظهیری 503683

حق بیمه و زمان اثر بیمه درمان مسافرتی پارسیان

حق بیمه بیمه‌نامه درمان مسافرین خارج از کشور، بر اساس مدت و مقصد سفر و سن بیمه شده تعیین می‌گردد.

استفاده از خدمات بیمه درمان مسافرتی پارسیان از زمان ورود فرد به کشور مقصد به شرح مندرج در بیمه نامه امکان پذیر خواهد بود و در صورت نیاز به استفاده از خدمات آن در خارج از کشور کافی است تا با شماره تلفن مندرج در بیمه نامه تماس حاصل نموده و نام، شماره بیمه‌نامه و شماره گذرنامه خود را اعلام نمایید.

شما با خرید بیمه نامه درمان مسافرتی بیمه پارسیان تحت پوشش موارد ذیل خواهید بود:

پرداخت هزینه‌های درمانی شامل هزینه‌های بستری در بیمارستان، جراحی، معاینات پزشکی و دارو، ناشی از حوادث و بیماری‌هایی که در طول مسافرت بروز نماید تا سقف مندرج در بیمه‌نامه
پرداخت هزینه‌های فوریت‌های دندانپزشکی شامل معالجه دندان‌درد،‌ درمان عفونت و کشیدن دندان.
پذیرش و انتقال پزشکی به نزدیکترین بیمارستان و یا بازگرداندن بیمار به ایران تحت نظارت پزشکی.
پرداخت هزینه‌های دعاوی حقوقی ناشی از حوادث رانندگی تا سقف مندرج در بیمه نامه

سایر موارد تحت پوشش بیمه درمان مسافرتی پارسیان

پرداخت هزینه های حمل و نقل ، اقامت در هتل و غذا به شرط ارائه نسخه اصلی صورتحساب های مربوطه در صورت تاخیر در حرکت وسیله نقلیه مورد استفاده شما
پرداخت کمک هزینه خرید ملزومات اساسی تا مبلغ مندرج در بیمه نامه در صورت تاخیر در ورود بار همراه مسافر
پرداخت هزینه‌های ناشی از مفقودی بار،‌ علاوه بر خسارتی که حامل ملزم به پرداخت آن است
پرداخت کمک هزینه تهیه گذرنامه ، گواهی‌نامه رانندگی در صورت مفقودی آنها
بازگرداندن اعضای خانواده به کشور در صورت بروز حادثه برای بیمه شده
کمک هزینه سفر اضطراری یکی از اعضای خانواده برای همراهی بیمار
بازگرداندن جسد متوفی (بیمه شده) به ایران در صورت فوت بیمه‌شده در طول مسافرت.
برخورداری از تخفیفات ویژه جهت خرید گروهی بیمه‌شدگان با مقصد یکسان

 

دنیا دنیا آرامش

 بیمه پارسیان

نمایندگی ظهیری

تماس : ۰۹۳۵۲۱۲۲۲۱۰

بیمه های درمان

پوشش حداکثری با بیمه پارسیان

بیمه مسئولیت مدنی حرفه ای مهندس ناظر طراح محاسب مجری ساختمان سال 1403نمایندگی ظهیری سروری بیمه پارسیان
بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان پروژه توسعه مجتمع فولادسازی قروه - کردستان توسط نمایندگی ظهیری سروری بیمه پارسیان کد 503683نمایندگی کد ۵۰۳۶۸۳ ظهیری سروری بیمه پارسیان
طرح تخفیفی فروش ویژه بیمه مسئولیت مدنی حرفه ای مهندسین ناظر ، طراح ، محاسب ، مجری بیمه پارسیانبیمه پارسیان نمایندگی ظهیری سروری
سود مشارکت در منافع 22 درصدی سال 99 بیمه عمر اندوخته دار بیمه پارسیاننمایندگی ظهیری سروری بیمه پارسیان کد ۵۰۳۶۸۳
بیمه مسئولیت مدنی پروژه باغ موزه دفاع مقدس کرمانشاه توسط نمایندگی ظهیری سروری بیمه پارسیانبیمه پارسیان نمایندگی ظهیری سروری کد ۵۰۳۶۸۳
تخفیف بیمه بدنه - ماندگاری در شهر ، همیاری کنترل کرونابیمه پارسیان نمایندگی ظهیری سروری
بخشودگی جریمه بیمه ثالث موتورسیکلت و ماشینهای کشاورزی 1400بیمه پارسیان نمایندگی ظهیری سروری کد ۵۰۳۶۸۳
طرح تخفیف بیمه مسئولیت مدنی حرفه ای مهندس ناظر ، طراح و محاسب بیمه پارسیاننمایندگی ظهیری سروری کد ۵۰۳۶۸۳ بیمه پارسیان
83 درصد تخفیف باران بهاری بیمه بدنه خودرو - بیمه پارسیان نمایندگی ظهیری سروری د 503683نمایندگی بیمه پارسیان ظهیری سروری د ۵۰۳۶۸۳